0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
https://www.cicekailem.com/sp-mmu-418-egitim-main

Kizlar 300 lira üyelikle uyku eğitimi veriliyormuş böyle birşeye katılan faydasını gören oldu mu sizce ise yarar mi

8 Cevaplar

0 oy
(27,564 puan) tarafından

Dolandırıcı olmasinlarda

tarafından
Ollmaz diye düşünüyorum ya
-Reklam-
0 oy
(48,967 puan) tarafından
ben katılsaydim o egitime hoca istifa ederdi ☺️☺️
tarafından
Niye :)
(48,967 puan) tarafından
benim kiz hocayida ciledem cikarirdi da ondan ☺️
0 oy
tarafından
Ben kendim verdim üç gün oluyor 
tarafından
Nasıl yaptın ya
tarafından
Biraz araştırma yaptım nasıl veriliyor nasıl olması gerekiyor diye sonra uyguladım canım ve benimki 15 aylık sallanan yararlı salıncaklar varya onda uyurdu hep besigine yatırdım mi yarım saat 1saate kalkardı ama salıncakta daha uzun uyurdu düşün yani. Ki uyku saatleri hepte duzenliydi . Uyumasına yakın TV telefon kapatiyordum sessiz oluyor oda sonra besigine yatırıp ee ee yapcaz annem diyorum ilk biraz zorladı beşiği hafiften salladim ninni söylüyorum mutlaka ve yanından ayrilmiyorum bugün 3.gun bugün çok iyiydik beş dakka maksimum 15dakkada kendisi dalıyor artik
0 oy
(667 puan) tarafından
Bebek bakımı bölümünde alan olmuş burdan canım
0 oy
tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam burdan Minibalın annesi almıştı
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Valla bence hiç para vermeye gerek yok biraz sabır lazım bunu kendinde yapabilirsin 3 gün veya 15 gün içinde sonuç alınır diyiliyo ama bence çocuktan çocuğa degisiyo eğer gittiğin sabit bi çocuk doktoru varsa ona bile sorabilirsin nasıl uyutman gerektiğini o sana anlatır sen onun söylediklerine uyduğum sürece 1 ayda bile olsa sonuç alırsın yeterki sen bunu yaparken istikrarlı ol vazgeçme 
0 oy
(9 puan) tarafından
Instagramda türkan acar diye bi bayan var üstelik ücretsiz uyku eğitimi storileri var onları izle çok faydasını görürsün 
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Cocugunu senden iyi kim taniyacak ki herseye para symayin cnm sendenciyi kimse bilemez huyunu

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 476 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hg99 (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.