0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Kızlar beş aylık hamilelikte karnınız büyüdü mü yada ne zaman büyüdü benim çok az büyüdü bebeğin kilosu çok iyi göbüşlü dedi doktorumuz ama hamile gibi gözükmüyorum :/ :d

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim 30 haftadan sonra azıcık büyüdü bol giyinince farkedilmiyordu bile
(2,393 puan) tarafından
Hadi ya hamile gibi gözükmek istiyorum ya ben tuhaf mı bu his acaba :D
tarafından
Ben halimden çok memnundum çok rahat hareket ediyordum sürekli geziyordum virus yoktu o zaman :D
(2,393 puan) tarafından
Ahah buralarda gezilecek doğanın içinde çok yer var o yüzden virüs bize sıkıntı olmadı :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benm ilk gebeligim hic karnim cikmadi doktor oc ksrnin genis dedi kimse hamile oldguma innamiyordu dogurdum eve geldim sifir göbek kiminin son auda çıkıyor 2 ci oglumda balina olmuştum: D
(2,393 puan) tarafından
Haha benimde şuan ilk gebelik belki benim de iç karnım geniştir bilemiyorum artık ama hamile gibi gözükmek istiyorum :D
0 oy
(806 puan) tarafından

Canım iç karnın geniştir o zaman bazı annelerin öyle oluyor dışa değil içe daha çok büyüyor mesela. Çok gördüm öyle göbeği olmayan ama hamile olan anneler tıbben de iç karın geniş deniyor buna. :)

(2,393 puan) tarafından
Aynen bende duydum benim de belki o şekildedir hiç bilemiyorum iyi bir şey mi kötü bişey mi onu da bilmiyorum :D belki sonlara doğru büyür umudumuz o yönde :D
(806 puan) tarafından
Kötü bişey değil ondan emin ol canım son aylarında belli olacak tabi endişe etme sende tadarsin göbüşlü hamilelik duygusunu inşallah seni çok iyi anlıyorum şuan da canım ☺️
(2,393 puan) tarafından
Ay hadi inşallah :D
0 oy
tarafından
Kız ne güzel işte benimde ilk hamileliğimde öyleydi 9.ayda bile bol giyindiğim için çok fazla belli olmazdı dışarda ama 2.ye hamileyim 15. haftamdayım şimdiden belli olmaya başladı dar kıyafetlerde
(2,393 puan) tarafından
Güzel bişey mi bilemedim karnı büyük hamileleri kıskanıyorum :D
(125 puan) tarafından
Ya evet bnimde ilk hamileligimde son aylarda cikmisti simdi ikincide 3. Aydan sonra buyumeye basladi bnde sasirdim
0 oy
(366 puan) tarafından
Ben şuan 24 +6 yım yeni yuvarlak oldu çok değil ama sen kaç haftalıksın. İlk gebeliğimde 8 aylıktım gören 6 aylık sanıyordu son ayımda bir çıktı ikiz gebelik demeye başladılar kişiden kişiye değişiyor canım
(2,393 puan) tarafından
Ben 20.haftadayım düm düz :d ikiz gebelik iyimiş :D
0 oy
tarafından
Benim daha yeni cıktı cnm 8.5 ayligim düşün 

Boyun kaç?
(2,393 puan) tarafından
1.68 boyum senin kaç canım
tarafından
Genelde boyu uzun olanların göbeği pek çıkmaz iç karın geniştir ondan sordum

1.76 cnm
(2,393 puan) tarafından
Acun gibi hoyyyğh maşallah dedim :D
tarafından
Puhahaaha güldürdün beni kiz:))))sana da maşallah cnm
0 oy
(3,156 puan) tarafından
İç karnın geniştir kuzu bende de öyleydi doktorda demişti son aylarda bıraz çıkmıştı bende karnım :)
(2,393 puan) tarafından
Özeniyorum valla göbüşlü hamişlere :D çok tatlılar :d
(3,156 puan) tarafından
Altıdan sonra büyür biraz merak etme :)
(2,393 puan) tarafından
İnşallah bakalım :D
0 oy
(2,075 puan) tarafından

Ne güzel çatlak kilo derdin olmaz öyle düşün. 

Bi kaç saat önce farklı bi fotograf vardı profilde.masallah ne güzel diye geçirdim..smdi farklı biri sandım tekrar baktım. Ay çok.guzelsin cidden maşallah :D bebişinin kızıllığı babaya yüzü sana benzesin inşallah. 
(2,393 puan) tarafından
Ay duyduğum en güzel duayı ettin valla bende hep öyle istiyorum şakasına kocişin saçına dokunup karnıma koyuyorum elimi kızıl olsun diyorum gülüyo şapşik :D teşekkür ederim canımsınnnnn (kalpkalpkalp) :D
(2,075 puan) tarafından
Genetik geciyo mutlaka kızıllık inşallah senin bebise de geçer :)
(2,393 puan) tarafından
İnşallah inşallah :))
0 oy
tarafından
Emin ol kıskançlık birşey değil canım büyük karın benim ilk kızımda küçüktü 6 ayda bile yoktu hiç nefes sorunu yaşamamak ikinci kızımda o kadar büyüdü ki oturdgm yerden kalkamaz hale geldm yatamiyorm nefes alamiyordm aldigm nefes yetmiyordu balina gibi dolaniyordum etrafta :D hamile tulumu bile sıkıyordu şanslısın bence bırak geç çıksın :D
0 oy
tarafından

7 aydan sonra tam çıkıyor canim bende sisme oldu bildigin ama dogumdan ciktigimda 76 kiloydum 86yla girdim

image

(2,393 puan) tarafından
10 kilo gitmiş ne güzel :)
tarafından
68 kiloydum hamile kalmadan once 4 ay oldu dogum yapali suan 66 kiloyum :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Muhtemelen iç karnın geniştir canım bide bu aylardan sonra birden bire büyüyo ben 9 aylık doğuma gittiğimde 6 7 aylık gibi karın vardı kimse doğuma gittiğime inanmadı 5 aylık hamileyken sorduklarında 5 veya 6 aylık dediğimde dalga geçme sen daha 2 3 aylık falan hamilesin diyorlardı 
(9,626 puan) tarafından
Ben ve eşim ben hamileyken ikinciyi istiyoduk çünkü karnındayken sevimli geliyodu daha doğrusu basit geliyodu en çok eşim istiyodu sanki o doğurucakmış gibi sonra oglum doğdu benden önce eşim vazgeçti ikinciden şuan oğlum 9 aylık ve ben 11 haftalık hamileyim siz siz olun büyük laf etmeyin ☺️
(2,393 puan) tarafından
:D haha haklısın valla karnındayken herşey güzel doğunca anlıyorsun herşeyi oyy bebişin daha küçükmüş :) hayırlısı neyse o olsun ya çok da net konuşmamak lazım :)
(9,626 puan) tarafından
Evet karnındayken herşey o kadar iyidiki yani çok şükür sağlığı yerinde olsunda ama hiç hamilelikte hayal edildiği gibi değilmiş onu anladım ☺️ çok küçük ama kazayla oldu yani korunuyoduk Rabbim yine nasip etti yapicak bise yok bunuda sağlıkla gelmesini bekliyicez Allah herkesi yavrusuna kavuştursun inşallah ❤
(2,393 puan) tarafından
Amin inşallah hayırlısı neyse o olsun her zaman
(9,626 puan) tarafından
Amin canım gerçekten öyle önce hayırlısını istemek lazım
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Maşallah dmekki bebek kilo aliyor kendin almamis olabilir bende sadece 12 kilo aldimm kendim almisim bebek kilosu azdi .Allah saglikli nasip etsin 
(3,767 puan) tarafından
Maşallah benimkide erkek 5 aylik  olacak 2 hafta sonra
(2,393 puan) tarafından
Maşallah hadi inşallah sağlıklı kucağına alırsın :)
(3,767 puan) tarafından
Ben dogum yaptim 5 aylik olacak .Rabbim sana  kolay dogum nasip etsin
(2,393 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
(3,767 puan) tarafından
İnşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
27 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
0 oy
1 cevap 37 göst.
29 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,357 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...