0 oy
210 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
Anneler oğlum 13 aylık sağ göğsümü hiç emmez süt birikintisi kalmış içinde ağrısı da var hastaneye gitsem çekerler mi bende manüel pompa var ama işe hiç yaramadı .

5 Cevaplar

0 oy
(2,755 puan) tarafından
Kendin biberon kenarina sıkıştırıp  sağ  ben oyle yapmıştım 
(15 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum ama içindekiler tam gelmiyor bir türlü rahatlamıyorum ağrısından.
(2,755 puan) tarafından
Mastitmi oldun yoksa agri ates yapiyomu  iyice  sag
(15 puan) tarafından
Mastit oldum daha önce atlattım o dönemi ağrı var yok özür dileyerek söylüyorum kaymak gibi çok katı bir süt geliyor sağdığımda tam çıkmıyor ıslak havlı olsun banyo da buhar altında sapmalar olsun fayda etmiyor çareyi hastanede bulucam:((
(2,755 puan) tarafından
O zaman git kuzum demekki kanallar tikanmis ben bida lahana duymuştum  haslayip koymamiydi neydi onuda araştır git bence sagarlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Suan kovit dolayisiyla bilmiyorun da canm onceden ozelde sagabiliyorduk
(15 puan) tarafından
Yaa varmış yani inşaAllah benimki de yaparlar.
tarafından
Sut sagim makinalari tabiki var canm
(15 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bilmiyordum ben :))
tarafından
Rica ederin canm :)
0 oy
tarafından
canim sicak suyla havluyu islat sar göğsüne oyle sag surekli buislemi tekrarla ordaki damar açılsın 
(15 puan) tarafından
Onu yapıyorum canım ama rahatlaması 5 dakika bilr sürmüyor damar tıkanıklığı oluşmuş bence sapdığım sütte özür dileyerek söylüyorum kaymak gibi çok ama çok katı
tarafından
canim git ozaman kesin yapiyorlar bildigim kadariyla gogusle ilgilenilen bir bolum var oraya git kitleye kiste cevirmesin
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Özellerde yapılıyor diye biliyorum emzirme odasında bir tane kadininkini hemşire çekiyordu sağma makinesiyle
0 oy
tarafından
Evet sütüm geliyor mu diye baktirmistik gittigim hastanede bebek bakim.odasinda bile var sadece ona baglanacak biberonu satin almistik uygun fiyatti oda bide medikalciden bir ay kiralamstik süt sagma.makinesini

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 596 göst.
10 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
0 oy
4 cevap 76 göst.
0 oy
3 cevap 90 göst.
25 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,211 soru