0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Boyunu çok taktim hc uzamamis aynı boyu 300 gr almış 

2 Cevaplar

0 oy
(285 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynı yerde mi ölçüldü boyu ? O dönemde uzaması lazım Dr ne dedi
(41 puan) tarafından
Ewt sagliocaginda bakıldı kilosu boyuna

Hemsire ye dedim bu ay hc uzamamis kiloda almamis 200 300 gr tek almış ve emziriyorum mamada weriyorum normal dedi boyu uyumlu ayina
Geçen ay hızlı kilo almış uzamis bu ay olmaması sıkıntı değil dedi  boyu kilosu iyiymis
(285 puan) tarafından
Anladım canm ben o dönem aylık Dr kontrolüne goturuyordumher ay artışına bakıyordu. için rahat etmezse çocuk doktoruna danis belki mamayı değiştirir
(41 puan) tarafından
Ya doktorumua da dedim uzamamis kilo almamis pek mamayi değiştir dedi zaten yeni değiştirdim
Bebelac weriyodum 1 numara zor bulunuyor
O yüzden asm weriyom iki hafta oldu wereli hemen kilo alması gerekiyo mu sence yoksa 1 ay beklemek mi gerekir alıp almamasin anlamak içn ?
(285 puan) tarafından
İki hafta içinde kilo almış olurdu muhtenelen ama bilemedim ki canım. Bir hafta dene istersen bir hafta sonra tekrar boy kilo baktır gene aynıysa değiş mamayı. Emziriyorsun ya sen de yiyebiliyorsan ceviz falan ye bol
(41 puan) tarafından
Wala baya moralim bozuldu
Dediğin gbi bir iki hafta weririm mamayi yine götürür baktiririm ona göre değiştirir

Bu arada cwp werdigin içn tsklr canim
(285 puan) tarafından
Rica ederim canım
tarafından
İyi aksamlar Aybars kac aylik
(285 puan) tarafından
Benim oğluşum büyüdü 28 aylık şuan :)
tarafından
Benimki de Aybars 22 aylik
(285 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
6aya kadar kilo alımı sonrasında boy artışı olur
(41 puan) tarafından
Hc uzamamis şaşırttı beni ve üzüldüm
tarafından
Persentil tablosuyla uyumluysa sorun yok
(41 puan) tarafından
Uyumluymus

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 226 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
12 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (662 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 111 göst.
4 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu

379,629 soru

11,364,321 cevap

34,841 kullanıcı

...