0 oy
568 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Anneler bugun pedimi degistiriken gordum rahimde beyaz beyaz kabarciklar var bu neyin nesi acaba? ( kasintida var )

3 Cevaplar

+1 oy
(806 puan) tarafından
Muhtemelen mantardir. Günlük ped kullanıyorsan eğer kullanma o vajinaya çok zarar veriyor günlük külot değiştir daha iyi ve pamuklu iç çamaşırı giy. Yoksa hep  Hastalıklar oluşur canım. Doktoruna git o sana ilaç verir kimisinin ki kremle kimininki fitille geçiyor. En iyisini doktorun bilir ona bahset sen canım. 
(806 puan) tarafından
Günlük pedden bahsettim ben eğer kullanıyorsan diye belirttim canm normal ped için demedim onu.
tarafından
Valla anlamadim ki cnm ya
(806 puan) tarafından
Ama kendiliğinden geçmez doktora mutlaka git derim canım ☺️
tarafından
Cnm mantarmi bilmiyorum ki ucu beyaz olan sivilce varya ayni o gibime geliyo tahrişmi oldu veya havasizliktan terledi de oylemi oldu bilmiyorum ki nerdeyse 50 gundur ped takiyorum dogum kanamam oldu sonra regl oldum hic arasiz ondan olabilirmi ki bilmiyorum ya :(
(806 puan) tarafından
Belki tahriş olmuş da olabilir canım fazla kapalı kalınca da pedlerde rahatsızlık veriyor havasız kalıyorsa. O yüzden en güzeli doktoruna danışmak olur en doğrusunu o bilir seni çok rahatsız ediyorsa artık bence danış bişey olmaz. Burda her türlü tahmin yaparız ama doğrusunu bilemeyiz kuzum
-Reklam-
0 oy
(55 puan) tarafından
Mantardir cnim
tarafından
Gecer dimi kendiliginden
(55 puan) tarafından
Vala kuzum geçmez kasintin artar falan hamile değilsen travazol krem kullan aldır da
0 oy
tarafından
Mantar olmussun canm pedini çıkar evdeki temiz bi stleti yirt utule tak sicak olsun yanliz ben oyle 2 gunde geçirdim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 284 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 586 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 1,185 göst.
+1 oy
66 cevap 1,373 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu