0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5. Aydan sonra tadımlara başlayın dedi doktorumuz. Suyu sormayı unuttum kızlar ne kadar vermeliyim. Bir de biberonla verilmemeli diye okudum internette siz nasıl verdiniz 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben biberonla veriyorum valla daha doğrusu y kesik biberon ile. Sen ver o içsin içtiği kadar ara ara teklif et bunun bi cc si yok
tarafından
Anladım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben doğduğundan beri veriyorum biberonla ısrarla içmiyor 4-5 çay kaşığı kadar veriyorum günlük iyice ek gıdaya geçince muhtemelen alışır
tarafından
6. Aya kadar verilmemeli diye ben hiç vermedim. Anne sütü su ihtiyacını karşılıyormuş zaten ama ek gıdaya geçince gerekecek. Teşekkürler cevap için
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim canım ben gelenekselciyim zaten emmedi mama verdim yani su zaten içiyor
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Canım ben dogdugundan berı verıyorum hen agız temızlıgı hem pamukcuk olmaması ıvın bır kasık da olsa. 3 aydan sonra ıkı uc cay kasıgı 4 aydan sonra suluk la ıstedıgı kadar verıyordum hep sımdı bırkac biberon ıcıyor gunluk 13 aylık
tarafından
Anladım canım. Ben hiç vermedim daha pamukçuk vs de yaşamadık elhamdülillah. Şimdi yeni başlayacağım inşallah 5. Ayda sulukla mı vereyim
(1,077 puan) tarafından
Suluk olur bardakla daha ıyı mını fıncanla yavas yavas ver annesı. Suyun zararı olmaz. Binlerce katkı maddesı olan mamaları oneren doktorların suyu zehraya gıbı lanse etmelerini de anlayamadım gıttı.
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Erken degil mi 6 ayda veriliyo benimki de 5 aylik olacak Allah  hayirli evlat eylsin
tarafından
Tattırmaya başla dedi doktor 5. Ayda. Öyle olunca suya da başlamalıyım sanırım
(3,775 puan) tarafından
Bende cok az verdim su bi kere ama daha tadimlik baslamadimm
tarafından
Bizim 2 haftamız kaldı 5. Aya girmemize inşallah. Ay çok heyecanlı. Sevecek mi acaba sebzeleri meyveleri.. Tepkisini videoya çekmeliyim :)) amin amin Allah hepsini hayırlı etsin inşallah
0 oy
(3 puan) tarafından
Benim kızım 7 aylık ve ben doğduğundan beri su biberonu ile su veriyorum bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
4 aylik kizim yogurt denemistim iki damla su koydum bardakla içti :D 
0 oy
(1,054 puan) tarafından
30 cc minik biberon var onun veriyorum agizina suluk agızlığını taktım onla iciyor gün boyu 30 cc ara ara veriyorum
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Ben doğduğundan beri vermeye başalamıştım 2 3 çay kaşığı. Sonrada biberonla devam ettim içtiğü kadar veriyordum

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 540 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde melekcengi51011gmai (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 200 göst.
28 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma001 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,063 soru

11,466,183 cevap

35,068 kullanıcı

...