0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Kizceler bilen bilir yada bilmryen vardir esim cezaevine girdi cikti 1 gun kaldı sadce neyse iste bizim de herkes gibi maddi sikintilarimiz var gecen kaynana diyo ki esimin teyzeleri icin iste teyzen bunlar neler yasadi daha halen bisey yokmus gibi davraniyolar demis durum yapiyorum kizimin esimle ikimizin yada cay saati falan bende dedim kime ne o derdi sıkıntıyı ceken benim onlar mi cekiyo kaynana diyo ben olsam deli olurum kafama takmaktan sen tinlamiyon dio kime neyseee :)

9 Cevaplar

+6 oy
(13,702 puan) tarafından

İnsanlar insanları ölmeden üstlerine toprak atmaya hevesli olduğu için

Dik duran insanları cekemiyorlar
(2,009 puan) tarafından
Anten hediye etcem zatn rahat ceksin die :))
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Kaynana dırdırı bitti birde teyzeler çıktı başımıza 
(2,009 puan) tarafından
Vlla sorma biri bitse biri basliyo :))
(3,276 puan) tarafından
Olan olmuş biten bitmiş ne yapacakmışsınız ki ilk gün ki gibi mı yaşayacaksınız
(2,009 puan) tarafından
Aynen oyle yasiycakmisiz zatn hamileyim bide kizim var onlara yansitip uzemem derdi veren Allah dermanida veriyo
(3,276 puan) tarafından
Öyle tabi sınav dünyası burası her günümüz güllük gülüstanlık olacak diye bir şey yok
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hergün yas tutman lazım 
(2,009 puan) tarafından
Sanirim
(9,626 puan) tarafından
Yani boş  bogazliginda  bu kadarı yani insanlar neler yaşıyolar duzelmelerine seçilmeleri gereken yerde iyice gömmüşler
(2,009 puan) tarafından
Vlla sorma baska zamn arayip sormazlar en ufak bisey yasa hemen vurmaya calisiyolar
0 oy
tarafından
bence böyle olmanız rahatsız etmiş birilerini aynı yoldan devam 
(2,009 puan) tarafından
Devam keee :)
0 oy
(780 puan) tarafından
Ayyy artık biktim ben kim ne demiş laflarından elti görümce ve her lafı çıkarıpta yeminler edip ben demedim diyen bi kaynanam var yani dedikoducu tayfası herkezde var :₺)))))bende boş verdim duymuyorum bile kıskananlar catlasın diyorum sende öyle yap boş ver kıskanmasalar zaten dedikodumuzu yapmazlar
(2,009 puan) tarafından
Aynen kiskaniyolar ki dedikodumuzu yapiyolar cokta tiinn :)
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Kaynannun amacı da seni sinir etmek demekk ki sana anlatıyor onların cevbını vermek yerine sizin mutlu olduğunuzu çekeniyorlardır
(2,009 puan) tarafından
Cekemiyolar cunku herkes bosanmamizi bekliyolar
0 oy
(48,690 puan) tarafından
sanki kaynanan sen deli ol diye sana soylemis gibi☺️
(2,009 puan) tarafından
Cok sever böyle seyleri kacirmamis :))
(48,690 puan) tarafından
sende inadina mutlu ol esinle limoniyken bile guzel seyler paylas
(2,009 puan) tarafından
Oyle yapiyorum vlla iyice kuduruyolar :)
0 oy
tarafından
Her dertte her ölümde her bir yaşadığımızda hayat duruyor ya sanki kime neyse senin yaşantından üzüntünü nasil yasayacagindan.. 
(2,009 puan) tarafından
Sorma jerseye aglayip hasta olmamizi bekliyolar imtihan dünyası ne deyim
0 oy
tarafından
Kaynananda maşallah Konya ovası gibi sanki sen onun oğluyla evli değilsin sanki onun oğlu çekmiyor bu sıkıntıları cezaevine girip çıkan onun oğlu değil dedikodu yapıyorlar yanında yemeden içmeden sana yetiştiriyor onlara cevabını verip ağizlarini kapatacagi yerde . Böyle insanlar gerçekten yaşamasın ya doğaya insanlığa hiçbir faydası yok aldığın bir kaktüs bile havadaki radyasyonu temizliyo çevreye bı faydası var. Allah bunların ömründen alıp börtü böceğe kaktuse hayvana falan versin yani 
(2,009 puan) tarafından
Bunlar ful zarar ben hic biriyle konusmuyorum mesafe iyidir deger hak edene verilir

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 605 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Elif2010 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 952 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 457 göst.