0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (401 puan) tarafından
Kizlar evim ayri ama şöyle ayni bahcedeyiz kaynmla 5 dk evimde durmama izin vermez o derece hamileyim simdi esim askerde gelsin evi ayiricaz ben evimde olsam yine benj çağırsa gel iste su şeyi filan  yap diye nsl engelliyebilrim surkeli onun evine gitmiyim diye bide şimdiden sanki bebek benim deilde onun gibi davranıyor odasını ben yapicam kıyafeti ben alicam diyor ama benim ilk gebeligim haliyle hevesli olurum bebgimle ilgili ama o hevesi bile bende birakmiyor

5 Cevaplar

+4 oy
(5,913 puan) tarafından
Hayir demeyi bilmedgin surece o seni cagirip durcak hayir diceksin mesafeli.olacaksin
(615 puan) tarafından
Çok katılıyorum.
(401 puan) tarafından
Bencede baska turlu çözüm yok gibj
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Cok kisa ve net

TEPKINI KOY
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Hayır gelemem diyeceksin bu kadar basit insan olan 1 kez söylemenden anlar o direnirse sende diren hayır de tepkini koy 
(401 puan) tarafından
Yani anlamadığım neden benim bebeğime heves ettiğim herseyi yapmama izin vermiyor sanki ben taşıyıcı anneyim
(615 puan) tarafından
Anne farkında mısın benim çocuğum bu de. Sizinde torununuz. Tabi ki ufak hediyeler almak istersiniz ama daha ötesi doğru olmaz de bence.
(401 puan) tarafından
Hmm bencede  bu seferde oyle dese tepkimi koyucam ya yeter 1 yıldır çekiyrm
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ilk zamanlar sanki kendilerine köle hizmetci almislar gibi davranirlar zaten normaldirr sen ipleri basta elone al cnm yoksa bu sana karismaninda ötesinde davranirr bizimki anahtar yaptirmusti düsun yanii aksam kapinin arkasina kilit takip yatiyorduk en sonunda patladim ona ayip yaptigin  ben rahatsiz oluyorum ddm sonradan kesti .hayir diceksin o kadar
(401 puan) tarafından
Ayn zaten yedek anahtarjnj almis vermiyor ona hakkımı helal etmiyorum bu seferde sen dogur kendi evinde olma bizm evde ol diyor hyr diycem o ne kdr israra etsede
(1,667 puan) tarafından
Ev ev ustune olmuyor cnm rahat edemezsin insanin evi gibi olmuyorr
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Ben iki kez uyardım bebek doğmadan ilk yaptığında da kovdum hiç pişman değilim 
(401 puan) tarafından
Vay be o zmn anneci deil benimki annesi çorba yapmisti yemedim guzel deil diye benj dövdü esim biliyormsin cok zor valla evlilik heleki kucuk yasta evlenssen daha zor
(13,203 puan) tarafından
Şiddet varsa kötü yaa. Anneci de ağzını açıp sen niye böyle yaptın Demez ama bana da düşkün çok kavga ettik gram laf demedi annesine 22 günlük bebekle anne evine gittim bu yüzden sırf o yüzden susuyor.
(401 puan) tarafından
Rabbım mutllugunuzu daim etsin cnm :)
(13,203 puan) tarafından
Amin inşallah canım sizin de :)
(401 puan) tarafından
Sanmıyorum ama inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 414 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,816 soru

11,510,729 cevap