0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (1,468 puan) tarafından
Kizlar esim aşırı romantik  iyi ve duygusal biriydi evlendik bi sorun yok du gayet iyiydik  bebegimiz  dogali bana daha çok yakın olacagina  daha bi ayrı alem ya ne bilim  bebek uyurken  biseyler yapalim  diyorum napalm  dio bilmemki  sen sole diom hicbisey yapdimizda  yok yapmıyor geliyor sürat beş karış  tamam yoruluyor  anliyorum  neyse yemek yiyorus  bana yardimcida  oluyor allaha şükür sonra yatio  bişey de konusmuyor  bende butun  gün evdeyim bunaliyorum  tek başıma iki çift laf yok ya benimle ilgilenmiyosun  diyorum ne alaka askm ilgileniyorum  ya diyor gene ayni konuşma diyolog dahi yok bi mutsuz  gibi bisey yapma isdei  yok aramızda  bişey de olmadi kızım  olalı bole ne alaka ki niye bole ya :(

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sanki beni anlatmissin vallahi bemde cok tavir  yapiyorum degistin diye ama hayir diyo degismedim askm diyo ama eminim bebekten once cok daha iyiydik. Needen bende anlamıyorum  
(1,468 puan) tarafından
Çok canim sklyr
tarafından
Tekrar sorucam bu konuyu yani cogu erkek boyleymis bebek olunca neden acaba daha fazla sorumluluk alindigi icjn mi desem bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşimde aynı ya çok yoruluyorum mecalim  kalmiyo diyo ama bilemiyorum :/ 
(1,468 puan) tarafından
Of ne alaka sanki eskiden calismiyolardi:(
tarafından
Bi yerden sonra geçim derdine binince heves kalkıyor herhalde ne biliyim artık bende de kalmadı sanki
0 oy
(15,997 puan) tarafından
Eşinin neden bele olduğunu bilemeyiz al.karşına konuş istersen daha sağlıklı olur 
(1,468 puan) tarafından
Yazdigim  gibi konuşuyorum ne alaka aşkım diyor anca
0 oy
tarafından

Bugün eşini acayip şikayet ettin kız konuşsana derdi neymiş 

(1,468 puan) tarafından
Ya acayip şikayet ettin  derken  yemek seçme ve bu çok deil ki
tarafından
İyide konuş kızz neymiş böyle yaa insanın hayatı tükenir bu şekilde
(1,468 puan) tarafından
Kuzum kaç defa konusdum  iyi konusuyom  yok  kavga ediyom  yok adam sadeece  ne alaka aşkım diyor
tarafından
Çok ilginç kızz tövbe tövbe
0 oy
tarafından
Erkeklerin yoruluyorm lafına hiç inanasim gelmiyor. Benm eşim de ağır işte çalışıyor ve çok yoruluyor ama sohbet mutlaka ederiz film izleriz. Film izlerken ayakta izlemiyor sonuçta daha çok yoracak bsi degil. Tamamen geçiştirmece bir laf yoruluyorm lafı. eşine de ne şikayetin varsa bize anlattığın gbi anlatmalisin. Benimle ilgilenem diyince anlamazlar ne istediğini belirmelisin
(1,468 puan) tarafından
Canim sölüyorum benimle ilgilen  diom  ne yapalim  dio hep ben soluyom  diyom  o zaman yaptigi  sayede mutlu olmuyorum daha esim25 yaşında 50 yasindaki  babam bile daha sensakrak  enerjik  ya an.gut gibi yatio bole deildi bu adam
tarafından
Bilemiyorum anlayamadm Allah gönlüne göre versin
0 oy
tarafından
Çok iyi anlıyorum seni. Bizde zaman zaman öyle olduk. İşleri kafasina takardı ya köşesinde kendi çapında takılırdı ya öyle sessiz sessiz dururdu sohbet muhabbet yok bende senin gibi uzun süre evde yalnız olduğum için mutsuzdum açıkçası. Belki dönemsel biseydir. Ne bileyim üzücü bı durum bı de ben mutsuz olunca eşim beni neselendirmek istese hemen mutlu olurum ufacık ilgilense bile ama ben etrafında pervane olsam bana mısın demez. O yüzden öyle zamanlarda onu sıkmiyorim kendi kendime takılıyorum artık.  İstersen bı konuş derdi neymiş 
(1,468 puan) tarafından
Konusuyom  canim iyiyim  ben diyor ne alaka aşkım diyor başka cevabi  yok :( 2.5 aylık kızım 2.5 aydır bole valla artık beni sevmedini  dusunyrm:(
tarafından
Sende burda söylediğin herseyj söyle. Ben kocamı istiyorum de sen böyle değildim hissediyorum biseyler değişti de. Yani dok eteğindeki taşları. İlgine sevgine ihtiyacım var  de
0 oy
(725 puan) tarafından
Bebek gelince Bi afallama oluyor erkeklerde alışma süreci bütün ilgi sendeyken şimdi bebeğe ilgi daha fazla oluyor bebiş büyüdükçe beraber vakit geçirirsiniz güzelce uyurken de sohbet et sen aç konu mesela çay kahve yap beraber için bebeğini ona alıştır sadece sen bakma mesela ver kucağına oynasın sevsin çocuk bakmak sadece senin işinmiş gibi düşünmesin 
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Benimki de çocuk oldu değişti o sandı ki çocuğu tek başıma ben büyütücem serdar bey elini hiç taşın altına koymayacak ama kusura bakmasın bende çalışıyorum .. fazla destek bekledim haftasonu görüşüyoruz sadece o iki günü de bize ayirsin istiyorum sanırım çok şey istiyorum zamanla araya soğukluk girdi o seviyorum falan diyor da içimden karsilik vermek gelmiyor
(1,468 puan) tarafından
Benn de öle artık kknuscak  hicbisey kalmadi dedim o bi koltukda ben bi koltukda kusuz  simdi:(
(2,986 puan) tarafından
Bizde öyleyiz eskiden bir kanepe açılırdi uzanirdik film falan izlerdik hey gidi günler :D kızım 19 aylık onunla ilgileniyorum yemek temizlik derken kendimi unutuyorum eşim hiç gelmiyor aklıma
0 oy
tarafından
Erkeklerin bu surece alismasi biraz zaman aliyo inan her erkek oyle 
(1,468 puan) tarafından
Ama soğursam daha iyi olamam:(
0 oy
tarafından

hepsi ayni canim hepsi ayni hatta bende ayniyim:D burda yazilanlari okuyuncada sukrediyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 220 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Samir bariye. (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Afrahira (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
6 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Biryenianne (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu

396,472 soru

11,859,534 cevap

35,956 kullanıcı

...