0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından

Kızlar bebegım cok hareketlı ve kafası asagda sürekli alt tarafda bu hareketlılık var alttan vuruo gbide oluo dogum brlırtısı olabılırmı gecen afta sancı cıkkıstı ara ara ama hısetmıodum

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olabilir canım bebek kanala giriyorsa doğum basliyor  olabilir şancı yi hissedemiyorsan bir muayene olsan senin için iyi olur hakkında hayırlısı olsun inşallah 
(238 puan) tarafından
Amin cumlemızın hayırlı olsun ınsallah Off ınsallah ya valla kıyafetlerımu gıymeyı ozledım :)
tarafından
") bende büyük kızımı tam 38+6 da bir gece an sizin doğurdum ") darısı başına
(238 puan) tarafından
Insallah ya :)
-Reklam-
0 oy
(400 puan) tarafından
Canım doğum yaklaşıyor sonuçta normal. Zaten pazartesi git kontrole bence orda nstye alsınlar belli olur  doğum kasılmaları başlamış mı başlamamış mı. İçin rahat etmezse doktoruna sor bakalım bi
(238 puan) tarafından
P.tesi gidicem cnn ınsallah kar bastırmadan gelir ya esım zaten heycandan napcanı sasırıo birden gelırse yollar kötü olursa allah korusun
(400 puan) tarafından
Ayy Allah korusun canım inşallah herşey yolundayken sağ salim gelir yavrunuz
(238 puan) tarafından
Amin canm cumlemızınkınu ınsallah

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
26 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 964 göst.
0 oy
1 cevap 108 göst.
28 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...