0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 gündür ishal arada katı yapıyor ama genellikle ishal 3 gün icinde 2 defa kustu sizce rota olmuş mudur hastaneye götürsem mi kizim serum ve ilaçlardan sonra kendine gelmişti 

5 Cevaplar

0 oy
(1,426 puan) tarafından
Rorta da genelikle kanlı olur diye biliyorum ama mutlaka götür bi tahlil yapsınlar tekrarlayan bitmeyen ishal her zaman rota olmaz ama ablası geçirmiş bulaşıcı aşısini oldu mu olduysa sorun etme daha hafif atlatır 
tarafından
İki kizimda asi olmadi bu arada yeni ek gıdaya başladım neden olmuş olabilir mi6
(3,036 puan) tarafından
Hayir canim rota illa kanlı olmuyor şehirli ishalse kanlı oluyor
(1,426 puan) tarafından
Valla onu bilmiyroum kuzum da sen çocuğa bol bol su ver şu kaybı çok yüksek oluyor ishalde çünkü benim kızımda 2 ay önce yoğun bir hasta oldu iyileşti ama ishal biraz daha sürdü doktora götürdüm rotaya filan baktılar ama şükür çıkmadı doktor kakasi için katı şeyler ver geçmezse yeniden getir dedi
-Reklam-
0 oy
(508 puan) tarafından
Rota bulaşıcıdır ve olma inti.ali yüksek kardeş sonuçta 
tarafından
Bu arada yeni ek gidaya da başladım neden olmuş olabilir mi
(508 puan) tarafından
Ek gıda genelde kabızlık yapar ama y3digi bireyden de olmuş olabilir armut ya da bal kabağı verdin mi
tarafından
Hayır sebze çorbası yumurta sarısı bisküvi yoğurt vs benzeri şeyler verdim sadece
(508 puan) tarafından
Bnde sen bi hastaneye görür rota olmuşsa çünkü tahlil yapsınlar
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Cok geçmiş  olsun inşallah  aşısını  yaptırmışsındır canım  hemen  iyileşir 
tarafından
Maalesef bilmediğim için iki kizimada zamanında yapmamıştım
(5,949 puan) tarafından
Olsun  canım  allhin izniyle  hemen  atlatır
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Canim sen bi götür yine riske atma bak..hatrliyorum senin o eski postunu..buyuk kiz nasil suan iyi dimi..cok üzülmüştüm ona o zamn
tarafından
Şimdi çok şükür iyi serumdan sonra iyi oldu hastanede yatış yapmak istediler kabul etmedim evde kendim baktım çok iyi oldu
0 oy
(48,496 puan) tarafından
gecmis olsun belki usutmustur doktora gotur
tarafından
Teşekkür ederim saolun pazartesi gidecem ins

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
1 cevap 105 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra.mirac (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 276 göst.
0 oy
30 cevap 539 göst.

378,289 soru

11,322,768 cevap

34,773 kullanıcı

...