0 oy
738 göst.
Diğer kategorisinde (2,009 puan) tarafından

image

geldi baklm 

14 Cevaplar

0 oy
(2,009 puan) tarafından

En İyi Cevap
Polis ilk bana geldi boyle seylerde zabitayi arayin polis nomalde boyle seylere bakmiyo dedi 2 kat ustunuzden ses gelmez dio sanki yalan soyliycem gelio uyardm oda kabl etti dedim tam uyarcaz dedi cikti simdi gittiler yeminle polis lambasini gorduler heralde aninda ses kesildi yok suanda banane arkadas ben bedavaya oturmuyom ya herkes topluluk kurallarina uygun yasiycak 
(5,220 puan) tarafından
polis gittikten sonra inada yapmasalar bari
(2,009 puan) tarafından
Suan yok ses ama emimim.yarin yine yaparlar
(5,220 puan) tarafından
yarında zabıtayı ararsın :'(
-Reklam-
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Hadi bakalim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Olay mi var ,,
(2,009 puan) tarafından
Gurultuden
(5,721 puan) tarafından
Aaa anladm cnm
0 oy
tarafından
Niçin geldi ki 
(3,901 puan) tarafından
Üstteki ses yapyomis sikayet etmis oyuzden..anlik bildirdim bak:)
tarafından
Şikâyet etti mı
(2,009 puan) tarafından
Ohoo coktan geldiler cikiyo yukari :)
tarafından
Son durum ne merak ettim hee
0 oy
tarafından
Merakta bırakma knk
(2,009 puan) tarafından
Dur anlatcam :)
tarafından
Tamam ahahaha
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ne için geldi
(2,009 puan) tarafından
Gurultu
0 oy
tarafından
Niye geldi kız mrk etik
(2,009 puan) tarafından
2 kat ustum gurultu sikayeti
tarafından
Senimi sikayet etiler
(2,009 puan) tarafından
Yok ben ettim onlari
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Uyarı verir gider bence
(2,009 puan) tarafından
Aynen verdi gitti
(6,919 puan) tarafından
Rabbim vicdan versin ne diyim
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Selam verip gider birşey yapmaz

(2,009 puan) tarafından
Aynen oyle oldu vlla gittiler
0 oy
(580 puan) tarafından
Çok mu yüksek ses çıkarıyorlar cnm aslında iyi yaptın sen niye çıkarak olasınki miss gibi polis halletsin işte 
(2,009 puan) tarafından
Kiz bi darbuka sesi bi norml ses cocuk kosusturmasi benimde cocugum var yemin ederim evde kosturmuyom sirf altdaki ses etmesin kotu olmayalim die
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Komşun sana catmaz umarım. Gece gece iyice huzurun bozulmasın.
(2,009 puan) tarafından
Vlla korktum aslinda bi rahatsiz olan benim sanki kimse bisy demio ve benim oldugumu da bilir anlar
(6,047 puan) tarafından
Sen kendine ev de aramaya başla canım :)
0 oy
(247 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Insanlar neden bukadar birbirlerine karsi taammul edemez anlamam suan kafami yastiga koydum tv kapali ben survivor eleme konseyini dinliyorum ust kattan geliyor ses oldugu gibi evde ne yapiyim simdi komsu benimde iki cocugum var ben onlari idare edicem oda beni oda gunduz benim cocuklarimin sesin cekiyor benim cocuklar erken uyuyorlar aksam ses yapmayiz ama komsu ne yapicaksin 
(2,009 puan) tarafından
Allah askina yorum yapmak için yorum yapma son ses müzik ne bagirislaro bitiyo ne sesleri bende kira veriyorum kimseyi cekemem gitsin müstakil eve acsin dinlesin ben kizimi kosturmuyorum sorf alttaki sikayet etmesin bisy.demesin die nie ben ***** miyim toplum kurallarina uymak zorunda
(247 puan) tarafından
Ya benimde iki cocugum var kosturmuyorum ama ben nekadar dersen diyim sonunda kosuyor cocuk bu ben yorum yapmak icin yapmiyorum lafina dikkat et yaptigin hos degil idare etmek erdemliktir yafin senide sikyayet eden bulunur tasalanma hele kizinin yanina rabbim bir kardes daha versin bak nasil ses olacak ve sende alttakinin eline koz vermis olacaksin oda cesaretlenip seni sikayet edecek ama sene ne desem bos devam et inan kiracisin nekadar paramla oturuyorum dedende o ev sahibi onu tutar seni atarlar ben senin dusmanin degilim tanimam etmem olani soyluyorum
(402 puan) tarafından
Mesele çocuk gürültüsü değil canım okumuyor musun postu son ses müzik demiş ve bu sürekli olan biseymis neden ev sahipleri kiracılardan bir tık üstte olsun ki bunu neye dayanarak söylüyorsun hak var hukuk var ?
(247 puan) tarafından
Muzik sesine birsey diyemem hakli ah canim bende kiraciyim oturdugum binada iki berbat insan var herkese huzursuzluk veriyor ama gorsen ben ve diger kiracilara neler yapiyorlar kendileri cirkef edepsiz surekli herkesle kavga eder kiraciya gelende en ufak seyde imza toplatip attiricaz sizi diyorlar cok adaletsiz degilmi bende bu duruma cok uzuluyorum ben bayana birsey demiyorum ama bazende idare etmek gerekiyor diyorum canim kiraci ben onun icin diyorum
(247 puan) tarafından
Bide kuzum o hak hukuk yok polis cagir gelip soruyor onada sanada evsahibimisin kiracimi kiraciyim dediginde  ev bulup tasinin abla diyor digerine birsey demiyor niye ev sahibi bu kiracinin paradi varmi yokmu bunu diyen yok iste hak adalet dedigin bu
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Senin şikayet ettiğini nereden biliyorlar 
(2,009 puan) tarafından
Bi kapısına gidip soyleyen benim çünkü
0 oy
(48,704 puan) tarafından
insallah seni zit bellemezler
(2,009 puan) tarafından
Bellesinler cikcam zaten

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 566 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,188 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Cihataslanbebek (552 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 574 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 262 göst.

380,376 soru

11,388,948 cevap

34,894 kullanıcı

...