0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar ben annemi günde iki sefer normal arıyorum bir iki seferde görüntülü arayıp torunlarını gösteriyorum hafta bir oturmaya gidiyorum annem ben evlenmeden önce tembihlemişti haftada sadece 1 sefer gel annem çok sık gelip tadını kaçırma her gün ara halimi hatrımı sor demişti bende öyle yapıyorum ama bazen dozunu kaçırıyorum iki ay önce virüs oldular 1.5 ay gitmedim ama günde 3-4 sefer arıyordum ama kronik hastaydı ve çok korkmuştum karantinadan çıkmalarına 2 gün felan vardı sabah 11 gibi aradım herkes evde annemde hoparlöre vermiş konuşuyormuş benimle babamın arkadan sesi geliyordu sabah sabah niye aramış işi gücü yok mu bu kızın niye her gün arıyor dedi bende pat diye telefonu kapattım iki aydır da haftada bir veya iki defa arayıp hal hatır sorup kapatıyorum iki haftada bir oturmaya gidiyorum annem babamın dediklerinden dolayı özür diledi huysuz baban işte felan dedi ama benim zoruma gitti benmi takıyorum cidden ya?

4 Cevaplar

0 oy
(580 puan) tarafından
Annene değil babana kız cnm 
(73 puan) tarafından
Babamla çok konuşmam zaten annemede tavır almıyorum babama karşı tavırlıyım bunuda söylüyorum
(580 puan) tarafından
Ona da söyle bir dahakine daha önemli hastalığın bile olsa aramam seni anamı ararım sadece de canım kıymetini anlasın
-Reklam-
0 oy
(13,662 puan) tarafından

Aman takma kafana boşver.

Abkmde koronaydi.

Saat başı arıyordum:D

Baban takılmış boşver 

(73 puan) tarafından
Yok ay çok ciddi dedi hatta annem sessizce sus kız yanlış anlayacak sanane demişti
(13,662 puan) tarafından
Olsun sen kırılma gene de.
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Babalar genelde böyledir boşver 
(73 puan) tarafından
Babalar cidden neden böyle ya
0 oy
tarafından

Canım ben gurbetteyim. Gidip gelemiyorum. Ama hep ararım annemi. Neredeye her sabah ben uykudan uyandırırım. Babam da vardiyalı çalışıyor evde olduğu zamanlar sabah sabah niye arıyon diyo. (Ciddi dediği zamanlarda oluyor) Ben de o öyle diyince babamı arıyorum evde olduğu zamanlarda  :D  babalar tuhaf ya ana gibi olmuyor çok şeyapma 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 295 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mervenur22 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 227 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 595 göst.
21 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (5,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 297 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,008 puan) tarafından soruldu

378,946 soru

11,343,014 cevap

34,809 kullanıcı

...