0 oy
309 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sorum yukarda kızlar. Ben emziren anneyim adetim bu ay 18 gün gecikti. 6 gün geciktiginde kan testi negatifti. Sizin emzirirken kaç gün gecikti en fazla?

13 Cevaplar

0 oy
(14,019 puan) tarafından
Benim 1hafta gecikti 10 ayda 
tarafından
Benim doğum yapalı 8 ay oldu ilk defa 18 gün gecikti. 6 gün geçildiğinde kan testi negatifti. Yine de geç döllenme vs olabilir mi testi tekrarlasam mi
(14,019 puan) tarafından
İlk 1 sene normal diyor doktorlar ama için rahat etmesi için yine test yap istersen
-Reklam-
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Hiç gecikmiyor erken bile oluyorum ben herkeste düzen aynı olmuyor canm emzirme bitene kadar böyle devam eder 
tarafından
Benim 8 aydr ilk defa 18 gün gecikti. 6 gün geçildiğinde kan testi negatifti yine geç döllenme vs olabilir mi testi tekrarlasam mi
(2,091 puan) tarafından
Biraz daha bekle canm çokta takıntı yapma onu
(507 puan) tarafından
Canım gecen ay oldugun tarıhın basından bu gune kadar say 26 gunde bır oluyorum gecen ay 36 gunde bır oldum adetım gecıktı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
1 kere adet oldum daha 7 aylıkken şimdi 9 aylık hala adet olmadım. Doktor düzensizlik normal dedi
0 oy
(8,563 puan) tarafından
4 ay oldu doğum yapalı hala olmadım 
tarafından
Anladım canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin insallah
0 oy
tarafından
Canm ilk adeti 7 aylikken oldum simdi 2 ayda bir oluyorum 
tarafından
Benim doğumdan sonra hep duzenliydi. Ilk defa 18 gün gecikti. 6 gün geciktiiğinde kan testi negatifti. Geç döllenme vs olabilir mi testi tekrarlasam mi
tarafından
Yok ya korkma o kadar canm.kanda cikardi
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Hep ayın 22sinde oldum üçüncü oluşumda 25inde oldum sonra yine düzene girdi 22sinde olmaya devam ettim besinciyice oldum diğer ay olmadım yani altıncıyı olmadım  hamile olduğumu öğrendim :D

tarafından
Bende 7.aya kadar hep oldum. Bu ay 18 gün gecikti. 6 gün geciktiginde kan testi negatifti. Ama halen ne gelen var ne giden. Geç döllenme vs olabilir mi testi tekrarlasam mi? Sen kaç gün geciktiginde hamile olduğunu ogrendin
(9,626 puan) tarafından
Oğlumda 2 gün geçti zaten çocuk düşünüyoduk kalmışımdır diye tahmin ettim test aldım yaptım pozitif cıktı net 2 cizgi cıktı bunda da 5 gün geçti test aldım ikinci çizgi silik cıktı sonra hastaneye gittim ultrasonla baktı kese yoktu yani hamileyim ama beta değerim düşüktü henüz yeni hamile kalmıştım o yüzden kese daha oluşmamıştı bi sonraki gittiğimde keseyi gördü kalp atışını duyduk yani şöyle söyliyim oğlumda 6sindan 6sina adet olurdum onda son adet tarihine göre oğlumun haftası uyumluydu ama bunda değildi son adet tarihimden sonra hamile kalmışım 22sinde değil de daha sonralarda hamile kalmışım..sen çocuk istiyomusun şuan
0 oy
(673 puan) tarafından
Ben Ben Ben Ben bu benim. 28 ocakta adetli olmaliydim ama Hala olmadim. Bi hafta gecikince  Kan testi verdim bebis yoktu. Beta hcg cok yukselmemisti
tarafından
Beta Hcg kaçtı ki?
(673 puan) tarafından
0,100 yaziyor e nabizda
0 oy
(847 puan) tarafından
1 hafta geçiliyordu 3 ay. 3 ay da zaten ilk olmadım. Şuan hamileyim 10 gün geçti:))
0 oy
tarafından
Beneğin ne kadar ki..eğer düzenli yada en fazla bir hafta gecikiyorsa sıkıntı yok ama 18 gün çok fazla bir daha test yap bence
0 oy
(16 puan) tarafından
Benimde 10 gun gecikmişti test yapmaha bile korkmuştum ama korktuğum başıma gelmedi çok şükür ertesi gün adet olmuştum :)
0 oy
(200 puan) tarafından
Üç aydır hastalanmiyorum 
0 oy
(43 puan) tarafından
Canim benim gecen ay 19 gun gecikti bu 1 seneye normal korkma.eger suphen varsa test yap

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 123 göst.
20 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
0 oy
0 cevap 54 göst.
0 oy
3 cevap 65 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...