0 oy
502 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Gorumcem kardesine laf soletmeyen tip onu pof poflar, hatta esim ona abilik yaoar o esime ablalik degil. Esim evliligini herseyini danisir. Benim oglum daha iki aylik olacak. Senin cocugun oldu, bizde istioz denioz daha tutmadi acaba tutarmiki bu yastan sonra demis. Ben eksik kalamsm bizimde bi bevemiz daha olsun demis. Yuh dedim ya kiskanckigin bu kadari. Kadinin ufak cocugu 13 yasinda. Kendinin yasi 41 42. ne bilim benim tuhafima gitti 13 yol sonra tekrar cocuk yapmak istemesi bu yastan sonra planli gebelik cok nadir olurdu

14 Cevaplar

+4 oy
(1,772 puan) tarafından
Dayım da benim kızımı gördükten sonra heveslendi yengene fotoğraflarını at bebeğin de o da heveslensin diyor 2 tane çocuğu var küçüğü 10 yaşında. dayım 40 41 yaşlarında beni kıskandığı için çocuk yaptığını düşünmüyorum heveslendi bebeğimi görünce bebek ağlamasını bile özlemişim dedi. Ama siz de haklısınız iş koca tarafına gelince ne yaparsa yapsın ya kisknaclar ya fesatlar ya da kötüler 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İnsan kardeşi bile olsa deniyoruz. Tutar mı ki acaba diye muhabbet yapmasi bana aşırı ters. Ama ne alaka kıskançlık la bebek büyütmeyeli yıllar geçmiş heves onun ki bence.
(5,406 puan) tarafından
Gerçekten çok çirkin. Ben kardeşime hamileyim demeye utanmıştım =)
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Kiz ne olacak bakacak olan o yaşı mi var anne olmanın ne güzel inşallah onunda olsun bosver 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Neden herşeyi kıskançlığa vuruyorsunuz canım, belki sizin bebeği görüp sevince bebek özlediklerim anladılar bu kıskançlık değil kuzum 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Belki heveslenmiştir çocuk özlemişlerdir.
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Heveleslenebikir bı bebeğe bende gördükçe hevesleniyorum mesela. Ama bunu erkek kardeşine dile getirmek çok ayıp bişey ya
0 oy
tarafından
Olabilir benim kiz kardesim dogdugunda dayim cok heveslendi oglu ozman 20 kizi 17 yasindaydi istediler bitane dusuk oldu 2. De oldu smdi kizlari 4 yasinda 
0 oy
tarafından

Bazen çok abartıyosunuz belki senin bebeyi görünce heveslendi illaki art niyet aranmamalı

0 oy
tarafından
Kıskançlık değil de heveslenmis olabilir diyelim sonuçta kim tatlı bebek görünce kendi bebeği de öyle tatlı olsun ister ki
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Belki heveslenmistir kuzum oyle dusunme ama konusma bicimi cok cirkin ya 
0 oy
(2,884 puan) tarafından
 Benim de kızım 14 yaşına girecek,9 aylık bebeğim var, bunda ne var insan istiyor ve bakabiliyorsa istedigi zaman çocuğu olabilir,gorumceninde istemesi  çok normal bir durum genelde insanlar bebek görünce çok heves eder bunda birşey yok bence, sadece deniyoruz tutmadı cümlesi hoş değil bana göre 
0 oy
(597 puan) tarafından
Arkadaslar  evet haklisiniz isteye bilir amenna ama ben ne istesem napsam onlar ya benden once yapio yada ardimdan direk onuda gectim cogunlukla esime yaptirio maddi yonden seyleri ee simdi bide clcuk konusu olunca cok tuhafima gitti, heke bide acik acik erkek kardesine cekinmeden solemesi dahada tuhafima gitti
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Fizyolojik ve psikolojik olarak uygunsa neden olmasin :)

0 oy
(91 puan) tarafından
Tövbeee insan inat için çocuk yaparsa millete memlekete ne fayda verir o çocuk? Bende 37 yaşında 13 sene sonra plansız gebelik yaşıyorum ama rabbim verdi. İnşaAllah hakiki kul millete memlekete hayırlı evlat olsun  duam. Kimseyle yarışamam yani yarışan da şaşarım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bethus (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 299 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 963 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı