0 oy
1,089 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

2 tane esofman takımı bir tane sweat bir de bilezik almıs yuregı gonlu guzelım 

image

25 Cevaplar

0 oy
(1,264 puan) tarafından
Bu bileziklerin fiyatı ne kadar 
tarafından
Sormadım canım esım ıste sanırım 15 gram bu
-Reklam-
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Her daim mutlu olun canım benim ❤️❤️ güzel hediyelerini güle güle kullan inşallah ❣️❣️☺️
tarafından
Allah razı olsun canım benim ❤️❤️❤️
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Sanslii busemm, nice musmutlu yillariniz olsun hep canim arkadasim, her sevgililer günü elleriniz kalpleriniz bir olur ınsallah :) 
tarafından
Ah canım arkadasım Allah razı olsun guzel dileklerin ıcım cumlemızın ınsallah guzel paşamı öp benim ıcın canım benım ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Sana da eşofman yada pijama takımından başka ne alınırdı ki ") çok güzeller cnaom güle güle güzel günlerde kullan inşallah ") bebim hediyem yok kutlama mesajımda yok yanıma gel.dedim oda yok ") teyzesine bile kocası çiçek almış uzun uzun not yaz mis işte amaaaann ")
tarafından
Bana herkes pıjama alıyor canim cok cok sagol ❤️ belkı onemsemıyordur canım mesela benim babam da ozel gunlerı hıc onemsemez ama annemi sever biz kadınlar cidden cok cok zoruz :)
tarafından
Aman ne yapayım cabim döve döve adam edecek değilim ya ")) olursa olur olmazsa da yapacak bir şeyim yok  belki de sürpriz yapar belli mi olur ")

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 946 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 866 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 336 göst.
26 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nevbahar21 (570 puan) tarafından soruldu
+4 oy
16 cevap 1,129 göst.

385,044 soru

11,516,123 cevap

35,176 kullanıcı

...