0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (2,020 puan) tarafından
Kizlar oglum 5 aylik. Ilk 2 ay kundaksiz uyudu. 3. Aydan sonra kundaklayip uyuttum hep daha rahat uydu sicrayinca rn azindan elleri uyanmasina sebep olmadi.

Suan 5 aylik halen kundakla uyutuyorum kundaksiz asla dalamiyor. Ama uydugundan kundaktan aciyorum kendi rahat pozisyonuna gecip uyumaya devam ediyor.

Acaba yanlis mi yapıyorum kundaklayarak

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence yanlış bir durum yok ortada.benim kızım 1 yaşına kadar kındakla uyudu 
(2,020 puan) tarafından
Anladim canim tesekkur ederimm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok sıkma canım kolları dışarıda kalmasın sadece rahat uyur
(2,020 puan) tarafından
Yok kuzum cok sıktirmiyorum uyuyunca besigine koyunca aciyorum kundagini zaten , tesekkur ederimm
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(157 puan) tarafından
Uyuduğunda açiyorsan sıkıntı olmaz canım artık yavaş yavaş yatarken dönmelere başlar kundakla yatirmamaya dikkat et sadece 
(2,020 puan) tarafından
Yok kuzumm uyuduğunda kundagini acip besigine yan yatiriyorum. Evet cok haklisinn tamam canim tesekkur ederimm
0 oy
tarafından
Kundak yapmak zararlı birşey değil canım kötü birşey yok benim kızım 8 au olana kadar kundaksiz yatmadi
(2,020 puan) tarafından
Tamamcanimm cok tesekkur ederimm
0 oy
tarafından

Bi benimkiler sevemedi şu kundak işini yaa 

(2,020 puan) tarafından
Kiz rahime benim bebisde 2 ay yaptirmadi yapica hep agladi uyumadi, simdide kundaksiz dalamiyor. Ayar tutturamadim :D
tarafından
Bi zararı yok kız bişey olmaz
(2,020 puan) tarafından
Devam o zaman :D
tarafından
Bencede rahat uyur
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Kundak şart mı acba kızm 1 aylık hiç kundak yapmadm ben
(2,020 puan) tarafından
Kuzum sart mi dgilmi bilmiyorum yanlis bilgi vermek istemem, ilk 2 ay bende hic yapmadim ama baktim sonra sicradikca elleriyle kendini uyandiriyor yapmaya basladim 3. Ayinda. Ama hem annem hem kayinvalidem kundak yap derdi. Ebe de yapma gelisimini engeller derdi. Yani 2 dusunce varr
(4,068 puan) tarafından
Ben bi kere uykusnu toplayamdı dye yapaym dedim dha çok ağladı ellerni harekt ettrmk istedi o yüzden yapmdm dedğin gbi sıçrıyo ama geri uykya dalıyo benmki kayınvaldem durdu başımda hep hiç yapalm demedi sadce doktra gitcek olrsak öyle yaptık oda malm kış dye ynede ellerni bol bıraktık benmki braz ellerine takk dha 35 günlük
(7,791 puan) tarafından
Nisancim benim kızımda ellerini asla kundaklatmadi sicramasin diye uyuduktan sonra ellerini battaniyesi ne sarardım :D uyanıkken asla ellerini kundaklatmazdi
0 oy
(439 puan) tarafından
Yoo ben 6 aya kadar tulbentle yarim kundak agzina emzik birde sac bandajini gozunu kapatarak uyuttum kizimi suan 19 aylik hala yapsam uyur daha rahat uyuyor ve kendini uyandırıyor öyle bana gore iyi yapiyorsun
(2,020 puan) tarafından
Anladim canimm tesekkr ederimmm
0 oy
(91 puan) tarafından
3. Çocuğum olacak nasipse 1. Tahta beşik de büyüdü o çok rahattı. 2. Yazın dı pişik den saramadım çok zorlandım uyuyamazdım. Şimdi bulsam yine tahta beşiğe koyarım ama yok mecbur kundaklama idare edecem. Kundak candır
(2,020 puan) tarafından
Tesekurler canimm
0 oy
tarafından
Benim oğlumda elleriyle uyanıyor yarım kundak yapıyorum onuda sevmiyor ne yapayım bende bilmiyorum uyku hiç yok iki aylık daha 
(2,020 puan) tarafından
Bizde 3.ayda alistik kuzum
0 oy
(3,772 puan) tarafından
Yok canim bende bazen kundak istiyo yapiyorum bazen salliyorumm kenid istegine bagli 5 aylik olacak benimkide aynen ellriyle kendini uyandiriyo 
(2,020 puan) tarafından
Anladim canimm tesekkur ederimm
(3,772 puan) tarafından
Rica ederimm :):)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Zaten uyuyunca aciyomussun canım sorun olacağını sanmam 
(2,020 puan) tarafından
Tesekurler kuzum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 134 göst.
0 oy
8 cevap 89 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (892 puan) tarafından soruldu

381,723 soru

11,427,998 cevap

34,988 kullanıcı

...