0 oy
339 göst.
Aile kategorisinde (310 puan) tarafından
Hanimlar bundan 7 8 ay once abim tek kız çocuğu vardi zaten evin onunde araba carpti vefat etti.cok sikintili bir donemden geciyorlar abim psikolojik tedavi goruyo eşi ondan beter tekrar cocuk sahibi olmak istiyorlar ama yengem koruyucu hap kullandığı icin olmuyo sanirim her adet gördüğünde agliyo hamile kalamadigi icin diyecegim şu ki mubarek gunlerde tekrar anne baba olmalari icin dua eder misiniz acilarini birazcik dindirecek tek sey tekrar evlat sahibi olmak :( elimizden hic birsey gelmiyo cok zorrr

16 Cevaplar

+1 oy
(13,998 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin. Rabbim kucaklarını boş birakmasin inşallah. Yaralarini saracak evlatlar nasip eder inşallah. 
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ay kiyamamm yaa cok uzuldum inss yaralarini hafifletecek hayrli bir evlatlari olur
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Rabbim yüzlerini güldürsün inşaAllah. Hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin Rabbim. Yengen neden hap kullanıyor onu anlamadım? 
(310 puan) tarafından
Korunmak icin hap kullaniyordu 4 sene kullandigi icin etkisi gec cikiyormus vucuttan
(2,323 puan) tarafından
Yok canısı öyle bişey yok bi doktora görünsün. Benim yengem abimden gizli 7 yıl kullandı. Bıraktığı aydan sonraki ay hamile kaldı.
(310 puan) tarafından
Doktor a gidiyo zaten 6 7 ay anca etkisi gecer demis simdi de gidiyo stresten olmuyo diyo doktor
0 oy
tarafından
Abdestliyim şuan canı gönülden diliyorum rabbim gönlünden geçeni nasip etsjn Allah'ım tez zamanda kucağını doldursun inşallah ❤️
(310 puan) tarafından
Amin insallah rabbim en kisa zamanda kucaklarini doldursun dualarinizi eksiltmeyin gercekten cok zor bir durum kimseye yasatmasin rabbim
(310 puan) tarafından
4 yasina girmesine bir hafta kala vefat etti :(
tarafından
Amin cnm Allah'ım acısını dindirsin inşallah Rabbim sabır versin
tarafından
Yaa çok üzüldüm Allah'ım sen kimseye yaşatma yarabbim çok acı çokkkkk :((((
0 oy
(5,379 puan) tarafından
Allah sabır versin dünyadaki en büyük acı evlat acısıymış herkes böle der Allah kimseye vermesin acaba psikologa filan gittiler mi 
0 oy
(8,105 puan) tarafından
Rabbım bian önce hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Rabbim nasip etsin canım Meryem süresini okusun yengen 
0 oy
(580 puan) tarafından
Off yüreğimi deldin geçtin cnm kaç yaşındaydı kızları :(
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Biz ne kdr dua etsekte yengen koruyucu kullandığı için olmazki cnmm. Onunda istemesi lazim. Başınız sağolsun çok üzüldüm bu arada
0 oy
(544 puan) tarafından

Rabbim hayirli evlat nasip etsin inşallah çok üzüldüm :'( kaç yaşındaydı kızı canım  :((

(310 puan) tarafından
4 yasina girmesine bir hafta vardi vekaf etti
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Koruyucu hap kullanmak gebeliğe engel değil aksine düzenliyor yumurtalıkları besliyor. Başınız sağ olsun inşallah atlatırlar Allah bir daha yaşatmasın. Bence doktora gitsinler başka sebep olabilir 
(310 puan) tarafından
Duzenli olarak doktora gidiyo suan hic biseyin yok stresten olmuyor demis doktor kac ay once koruyucu haplarin etkisi var vucudunda 6 ay sonra gel demisti
0 oy
(2,476 puan) tarafından
Rabbim onlara hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Aşırı zor bir durum, Allah yardımcıları olsun. Inşallah sağlıklı sıhhatli uzun ömürle büyütecekleri bir evlat nasip etsin mübarek günler hürmetine 
0 oy
(725 puan) tarafından
Allahım sabır versin haklarında hayırlısı neyse o olsun zor bir imtihan çok üzüldüm :((
0 oy
tarafından
İnşallah hayırlısı ile olur Rabbim onlara da bana da hayırlı bir şekilde nasip eder
0 oy
(921 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin sabri bol olsun en yakın zmanda insallah evlat kokusu çeker icine 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 517 göst.
29 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 293 göst.
0 oy
10 cevap 310 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Siiiiiiiii (434 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 585 göst.

382,993 soru