0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (401 puan) tarafından
Srum yukarad

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamileligin ilk haftalarinda bir seferlik gelmisse yerlesme kanamasidir ama devamli gelmesiiyi bisey degil
(401 puan) tarafından
Ama cnm ben 28 haftalikligim
tarafından
Acile git gorun canim bekleme gecmis olsun insallah bi sıkıntı yoktur
(401 puan) tarafından
Esim askerde kaynanam diyince hastane yde normal deseler bu ster de bana kızarlar madem bisy yok niye acele ettirdin bize diye
tarafından
Canim bilemezsin ki normal mi degil mi burdan kimse sana normaldir hastaneye gitme diyemez doktora gorunmen lazim normal derseler kizmak yerine sevinmeleri lazim
(401 puan) tarafından
Simdi gidicem zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benim 11.haftamda falan geldi aynı öyle hemen gittim tabi doktor her kanama düşük tehditidir kesinlikle normal değil dedi hemen iğne yapıldı sakın ihmal etme önlem alırlar 
(401 puan) tarafından
Ben de 2 aylik ken İlk gebeligimdedw geldi kaynanam normla dedi ertesi günü dusuk yptm simdi gordum cok korkuyorhn ya
tarafından
Ne çok biliyo şu kaynanalar hiç durma öyleyse hemen git iğne yapsınlar sonra çok pişman olursun korkma panik yapma söyle kaynana dinleme bu kez
0 oy
(704 puan) tarafından
Canim korkutmak istemem ama bir görün derim benmde oldu iki defa ve bütün hamileligim boyunca ilac kullandım  erken doğum yada düşük olmasin diye bir gözük istersen icin rahat etsin 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kana benzer her akintinin doktor tarafindan bakilmasi lazim canim bide kac haftaliksin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 7,650 göst.
17 Ekim 2019 Aile kategorisinde Sibel1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
28 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,612 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.

385,180 soru

11,519,337 cevap

35,179 kullanıcı

...