0 oy
1,401 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar uyku sersemiyle yaptığınız en komik şey neydi ben dün gece yaptım eşimin ağzına zorla emzik tutturmaya çalışıyordum ☺️☺️aklıma geldi sorayim dedi☺️☺️

60 Cevaplar

0 oy
(456 puan) tarafından
Bende paylasmak istiyorum bende aşırı derecede uykuda sayikliyorum nevar neyok anlatiyorum ve eğer kötü bi ruya gorduysem uyku sersemiyle esime tokat veyada yumruk atiyorum esim karıdan uykuda dayak yiom dio hahaha bide bazen ayakta uyyorum esim fark edio ayakta hic sallamadan dik sekilde uyyorum esim benim avrad at gibi ayakta uyyo dio esime ve ailesine komik gelio ama travmatik aslinda bilinc altindan kaynakli
-Reklam-
0 oy
(1,241 puan) tarafından
Lise 1deyken 6da kalkardim bı gün uyandm hazırlandım formami falan giydim saati 6saniyorum meğerse gece 12bucukmus. Duvar saatine bakıp uyanınca akreple yelkovani karıştırmış im hahaha:D
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bebeği saladıgımı sanıyom elim eşimin üstünde onu sağlamaya calışıyom bide diyom beşik ne kadar ağırlaşmış eşimin kahkasıyla kndi e geldm 
0 oy
(747 puan) tarafından

Döneyim derken dirseğimi kocamın gözüne soktum.Adam iç çekerek uyandı yarım saat şoktaydı elini gözüne koyup öylece durdu:D

0 oy
(10,736 puan) tarafından
Lohusayken kızımı emzirip beşiğine koyup yatağa yatmam ve hala yatağımda bebek emzirmeye çalışmam sonra gözümü açıp kızımı bi daha alıp bi daha emzirmem göğsüm niye boş ya benim diye ağlamam (emzireli 3 dk olmuş annem diyor ne yaptığını anlamadım yattın kalktın bıraktın tekrar yattın tekrar aldın :)) 
0 oy
tarafından

Bende halen geçmedi bebeğim 2 buçuk aylık yatakta emziriyorum en son yan tarafimda da beşiği var oraya katıp uyuyorum, gece kalkıp eşimle birbirimize bebek nerde bebek nerde diye bağırıyoruz:D sonra birimizden biri sakinleşip aaa beşikteymiş diyoruz duruyoruz:D

0 oy
tarafından
Dün gece oğlumun ayaklarını bası  sandın bn sana ne zaman şapka giydirdim  nasil saplaymış bu boyle dedim eşim  gülünce kendime geldim 
0 oy
(350 puan) tarafından
Oğlum yerine kocamı pişpişliyodum hala daha aklıma geldikçe gülüyoruz eşimde taklidimi yapıyor 
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Çok komik değil ama oğlumu ayağımda sallarken uyuyakalmışım çocuk uyumuş çocuğu yatır sende iyi yat demek için eşim uyandırmış .

Burası neresi ben nerdeyim demişim:D

0 oy
tarafından
Bebeğime bakmadan yemek yedirmeye calisiyodum ağzına verecegime burnuna sokuyomusm niye kafasını döndürüp bagiriyo bu çocuk diyorum bende :D 

Bide bebeğim gece uyandı kalktım oda oda geziyorum hangi odada uyutmustum diye unutmuşum beşiğine koymuyodum normalde o gece koymuşum çocuğu bulamayınca çok korkmuştum sanki nereye gidecekse emeklemiyo bile :D
0 oy
tarafından
Gece bnmki yanaşmış olanlar olmuş sabah oldu bnmkine Allahım yarabbim ömrümde ilk defa böyle rüya gördüm dedim anlattım bunu aldı bir gülme hepsi gerçekti rüya değil dedi :))) tabi ben kızdım çünkü hayatta pis yatmam ilk defa da abdest almadan sabahlamış oldum  :(( 

Ama bilinçli yapmadım günah olmamıştır heralde diye umut ediyorum..
0 oy
(6,355 puan) tarafından
Komiklikler okumaya geldim snjsjsj
0 oy
tarafından
Bı kere de gece uyandim susamışm şeker tasım saplı benim. Şekerin içine suyu koyup sapından tutup içmeye başladım tadını alınca kendime gelxim :D
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Yeni doğum yaptığım sıralar eşime sabah işe giderken kahvaltı hazırlıyordum bi pazar uykudan sıçrayarak eşimi kaldırdım kalk kalk ile geç kaldın diye o da garibim üstünde pijama koştu dışarı 2 dk sonra geri geldi dediği tek şey sen bi daha doğum yapma beynin yanmış bugün pazar dedi :)))) 
(2,477 puan) tarafından
Aayyy sesli güldüm ya yazık adama
0 oy
(73 puan) tarafından
Ay ben gece uyku sesrsemiyle çocuğu pışpışlayacağıma eşimin totosuna vurup piş piş demişim eşim uykusundan gülerek bir uyandı ama o gece sabaha kadar güldük :D
0 oy
tarafından
Bebegimi besigine yatrdigim halde yanimda uyuyomus da düşmüş gibi yatak altlarina kadar bakmak gece uyku seersemi sonra beşiğinde görünce uhhh burdaymiis deyip gulme aglama krizi☺️☺️☺️
0 oy
(1,264 puan) tarafından
15 yaşındaki erkek kardeşim benimle kalıyordu gece kızım ağladı kalktım emziği onun ağzına koyacağıma kendi ağzıma koyup piş piş degil duruyordum kardeşim gülme krizine girmişti 
0 oy
tarafından
Kizima mama yaptığımı zannedip boş biberonu ağzına vermek 

Kızıma pışpış yaptığımı zannedip eşimi pişpişlamak:)

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 603 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (1,051 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 789 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 938 göst.
0 oy
30 cevap 807 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ASENA40 (18,220 puan) tarafından soruldu

384,690 soru

11,507,499 cevap

35,162 kullanıcı

...