0 oy
293 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (187 puan) tarafından
Kızlar cam ankastre seti Alacam sizce Beyaz mi daha kullanisli yoksa siyah mi bide bime fln geliyor indirime onlardan alıp memnun olan var mı 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Heee alda gör bencok temiz tutmam rağmen demirleri kaygan ya gömmeli gibi la Arçelik benim 
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kuzenim aldı bin tl ye idarelik almıştı ama çok memnun bayadır kullanıyor 
0 oy
tarafından
Ben beyaz kullanıyorum menmunum bime gelen kumtel marka ise fırını iyi değil diye duymuştum 
(187 puan) tarafından
Peki cnm saol
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Hangi marka olursa olsun asla siyah alma çok pişman olursun ben beyaz cam kullanıyorum çok memnunum
(187 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canim
(12,851 puan) tarafından
Kardeşim gitti siyah aldı dinlemedi günde on kere silse de hep tozlu görünüyor canım
(187 puan) tarafından
Aynen ya siyah tozu çok belli ediyor
0 oy
(503 puan) tarafından
benimkiler siyah ama o ocak hiç temiz durmuyor sürekli elimde bez olduğu halde şöyle pırıl pırıl olmuyor bir türlü. siyah ankastre ocak pişmanlıktır 
0 oy
(615 puan) tarafından
Beyaz al canım. Siyah alırsan çok pişman olursun. 
(187 puan) tarafından
Peki cnm saol
0 oy
(215 puan) tarafından
BİM’den aldım kumral istersen çekip atayım fırın hepsi harika siyah zor demişlerdi fakat her gün temizliyorsan hiç sıkıntı yok gerçi 3 ay oldu kullanıyorum baya memnunum kiradayken beyaz kullandım oda çok iyi di
(187 puan) tarafından
Peki cnm saol bime tek renk geliyor heralde demi canim
0 oy
(689 puan) tarafından
Beyaz aldim bi daha olsa bi daha alirim 
0 oy
(263 puan) tarafından
Benim beyaz cam memnunum canim. Biz arcelik veya bocsh falan alacaktik. Bir baktik cok ucmus fiyatlar sonra arceligin yan urunu varmis itimat diye. Okdr memnunum ki hem kumtel gibi dandik falan degil hem de arcelik gibi kazik degil. Yani firini hele super masallah diyeyim. Ama tek sıkınti ocaktaki gozler oval cekil yani tencere tava tam sabit durmasi gerekiyor ona dikkat etmek gerekiyor 
0 oy
(14,817 puan) tarafından
Profilo Beyaz cam kullanıyorum. Çok memnunum. Bime genelde Kumtel geliyor.onun da fırınından memnun olmayan kişi çok. Maddi imkan varsa Profilo tavsiye ederim. Ben çok memnunum. Siyahın temizliği zor. Beyaz leke bırakmıyor. Siyahta su lekesi bile belli oluyor.
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Yakın arkadasım evlenirken siyah aldı benimki beyaz. Bildiğin yalvardık bak siyah alma pişman olursun kullanışlı değil diye o me yaptı dinlemedi şıklığına aldandı siyah aldı siliyoruz su lekesi kalıyor onu kuruluyoz 10 sanşye sonra tozlu görünüyor köpekk gbi pişmanım diyor. Ben çok memnunum çok yağlansa bile bi sarı bez dolandırıyorum tertemiz oluyor. Arçelik beyaz tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
Bnde beyaz var  bn memnunum cnm
0 oy
(196 puan) tarafından
Arçelik grisini kullanıyorum memnunum ben 
0 oy
tarafından
Siyah pismanliktir
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Ben bimdekini kullanyorum siyah olanı ama kendi istegimle almadım kayinbabam bime gelmiş ucuz diye almışlar düğünden önce siyah olmasi dışında bi kusurunu gormedim ben beyaz olsa daha iyi olurdu 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Siyah aslaaaa almaaa derim
0 oy
tarafından
Beyaz benimkiler ve asırı memnunum 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Benimki beyaz cok memnunum arkadasimin siyah keske benimki de beyaz olsaydi dio leke yaoiyomus sildiginde canım 
0 oy
(461 puan) tarafından
Ben bımden aldım sıyah kumtel. Bazıları fırından sıkayet cı. Ama bn cok sevdım. Kullanıslın sıyah olmasının da kotu bı yanını gormedım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 172 göst.
22 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk (9,887 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 227 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde SL (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 131 göst.
6 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 606 göst.
11 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azra05 (233 puan) tarafından soruldu

377,153 soru

11,287,195 cevap

34,692 kullanıcı

...