0 oy
637 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından

Annem ne zamandan beri kabızlık sorunu çekiyor bunun için de ilaç kullanıyordu kabızlığı geçsin diye hemde aşırı derecede migdesi bulaniyordu neyse 

Doktor salı günü için hem migdesine hem de bagirsagina hortum atacaktı bakmak için neyi var diye 
Bu gün saat 4 te şurup icmesi gerekiyormuş bağırsakları bosalsin diye hemde salı gününe kadar katı hicbirsey yiyip icmemesi gerekiyormuş 
Annem şurubu içince fenalasmis ama gene de hastaneye gitmemiş babam aradı saat 7 gibi annem bayılmış hastaneye bı gittim annem ölü gibi yatıyor inliyordu tansiyonu 5 e düşmüş şekeri fırlamış 400 e 
Doktor kann testi yaptı tomografi çekti bağırsakları tıkanmış hemde çok fazla gaz varmış ve bagirsaklari tıkayan büyük bir kitle var dedi biyobsi yapilinca anlasilacak mis şu anda hastanede annem oğlum küçük olduğu için gidemiyorum kalmaya
Dua edin nolur herşey temiz çıksın annem sağ salim evine dönsün ayağa kalksın 
Annemle babam beni 2.5 yaşında evlatlik almış onların öz çocukları değilim yani ve anneme çok şey borçluyum Allah'ım benim canımdan alsın ona versin hiç acı cekmesin inşallah lütfen dua edin 
Başına böyle birşey gelip de iyi sonuç alan var mı. Allah rızası için 

36 Cevaplar

0 oy
(1,126 puan) tarafından
Allahim sifa versin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiyamam ya Rabbim yar ve yardimciniz olsun canm
0 oy
(780 puan) tarafından
Allah şafi ismiyle şifa versin inşallah canım 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah biran önce annen kurtulur inşallah 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşaAllah ben sekiz yaşındayken haftalarca tuvalete çıkmamıştım sonra taki bayilana kadar anneme nedense söylememiştim hastaneye gittik tahliller yapıldı bağırsaklarımda  yaralar var dediler bir ay tedavi yapıldı ve ondan sonra hep kabızlık sorum oldu kimyasal ilaçlar artık fayda etmedi dört yıldır bitkisel bir toz ilaç var onunla tuvalete cikabiliyorum hamileyken de içtim hâlâ içiyorum inşaAllah annenin de sonuçları temiz çıkar
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah
0 oy
(92 puan) tarafından
Allah sifalar versin insallah canim
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin insAllah canm
0 oy
(568 puan) tarafından
Rabbim şifa versin doğuran değil büyüten anadır , şuan bende hastanedeyim bebeğimin akcigerine süt gitmiş beslerken onunda solunumu gitti geldi sizde bize dua edin Allah ciğer acısı vermesin kimseye 
0 oy
tarafından
Yaaa çok üzüldüm inşallah hemen iyileşir 
0 oy
(471 puan) tarafından
rabbim şifa versin inşallah canim . böyle annelerin eli öpülür. insallah iyi olacak içini ferah tut
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşaAllah sonuçları temiz çıkar

Kaynanam da aynı sorundan yattı biyopsi temiz çıktı çok şükür darısı size inşaAllah 
(1,160 puan) tarafından
Önceki postlarina bak. Maalesef kanser teşhisi konulmuş. Bu eski postu
(2,244 puan) tarafından
Yaa Allah şifa versin inşaAllah atlatır
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Rabbim annene şifa versin lütfen öyle dua etme rabbim sana da annene de uzun sağlıklı ömür versin evladının da sana ıhtıyacı var 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 563 göst.
0 oy
35 cevap 349 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 238 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu

379,931 soru

11,373,465 cevap

34,855 kullanıcı