0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından

Annem ne zamandan beri kabızlık sorunu çekiyor bunun için de ilaç kullanıyordu kabızlığı geçsin diye hemde aşırı derecede migdesi bulaniyordu neyse 

Doktor salı günü için hem migdesine hem de bagirsagina hortum atacaktı bakmak için neyi var diye 
Bu gün saat 4 te şurup icmesi gerekiyormuş bağırsakları bosalsin diye hemde salı gününe kadar katı hicbirsey yiyip icmemesi gerekiyormuş 
Annem şurubu içince fenalasmis ama gene de hastaneye gitmemiş babam aradı saat 7 gibi annem bayılmış hastaneye bı gittim annem ölü gibi yatıyor inliyordu tansiyonu 5 e düşmüş şekeri fırlamış 400 e 
Doktor kann testi yaptı tomografi çekti bağırsakları tıkanmış hemde çok fazla gaz varmış ve bagirsaklari tıkayan büyük bir kitle var dedi biyobsi yapilinca anlasilacak mis şu anda hastanede annem oğlum küçük olduğu için gidemiyorum kalmaya
Dua edin nolur herşey temiz çıksın annem sağ salim evine dönsün ayağa kalksın 
Annemle babam beni 2.5 yaşında evlatlik almış onların öz çocukları değilim yani ve anneme çok şey borçluyum Allah'ım benim canımdan alsın ona versin hiç acı cekmesin inşallah lütfen dua edin 
Başına böyle birşey gelip de iyi sonuç alan var mı. Allah rızası için 

36 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah şifasını versin en kisa zamanda bağırsak düğümlenmesi bile olabilir kalbini ferah tut hastanede lavman yaparlar serumlar felan iyi olur
(655 puan) tarafından
İnşallah kuzum çok şükür hastaneye gidince sürekli lavaboya gitmis doktor çok büyük kitle var filan dedi o karsitiriyor aklımı
(7,654 puan) tarafından
Bakalim sonuc ne cikar canim bazen doktorlarda yanilabiliyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin insalllah hic biseyi kötü cikmaz hemencik iyilesir amin Rabbim yar ve yardimciniz olsun 
(655 puan) tarafından
Allah razı olsun amin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim şafi ismi ile şifalar versin inşallah çok geçmiş olsun biran önce iyi olur inşallah 
(655 puan) tarafından
Allah razı olsun amin
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin canım inşallah sonuçları temiz çıkar 
(655 puan) tarafından
İnşallah kuzum amin
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşsun insaalah 
(655 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Allah şifa versin. Ne kadar iyi insanlar var demekki büyük hakkı var sende.Allah anneni sana bağışlasın inşallah 
(655 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah Allah razı olsun
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Rabbim şifa versin inşallah canisi tez zamanda iyileşir sağlığına kavuşur evine döner :((

0 oy
(689 puan) tarafından
Insallah yarina bisey cikmaz evine doner sag salim
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Rabbim safi isminin yuzu suyu hurmetine sifa versin insaallaah canm tez zamanda saglikla kavusun insaallaah
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Allahım sanada annene de hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah canım yanlış dua da bulunma seninde evladın var rabbimin hazinesi geniş ona vercek diye senden almak zorunda değil  ... İnşallah sonuçlar tertemiz çıkar sağ salim evine döner  .. Allah annenden razı olsun.
0 oy
(8,552 puan) tarafından

Rabbim sifa versin insallahhh 

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşaAllah Rabbim başınızdan eksik etmesin inşaAllah. 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım Allah yardım etsin inşallah şifasını versin iyi haberler duyalım inşallah
0 oy
tarafından
Bol bol ya ŞAFİ c.c çek canım Rabbim Şafi isminin hattı hürmetine annene sonra tüm hastara şifa versin inşallah 
0 oy
(268 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah sağ salim sağlıkla eve döner inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim hastalıkla sınamasin şifasını versin ❤️dualrim sizinle
0 oy
tarafından
Rabb'im şifa versin canım insallah en kısa sürede düzelir rabbim bütün hastalara şafi isminin hürmetine sağlığına kavuşmalarını saglar
0 oy
(1,317 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun canm şafi ismiyle şifa versin inşallah
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Allahım şifa versin tez zamanda 
0 oy
tarafından
Biyopsi yapılacak kadar endişelenmisler Allah korktuğunuza ugratmasin Allah korusun kitle de varsa inşallah iyi huylu çıkar rabbim biran önce şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 559 göst.
0 oy
35 cevap 348 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 231 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu

378,273 soru

11,322,134 cevap

34,767 kullanıcı