0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (2,009 puan) tarafından

image

image

Anlayan varsa bakabilü müü  :) 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç anlamam yaa 
(2,009 puan) tarafından
Canin sagolsun büsbüs :) ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin mi bu doktora mutlakaaaaaaa goster idrarda protein pozitif diyor çünkü  ihmal.etme
(263 puan) tarafından
Kiz dalga gecme asla doktorluk taslamam taslayani da hic sevmem bilmedigim konuda konusmayi da sevmem emme konu bebek olunca ve basima geldigi icin mutlaka yazayim dedim kuzum yanlis anlama :)
(263 puan) tarafından
Ben pek sevmezdim :) amcamdi kendisi :) aman sevilcek bir yani yoktu bir tane soruyu 4. Bildim diye ilk bilemedim diyr dovdu beni gicik adam :) o yuzden sevmem konusmam :)
tarafından
Puahaha amcan olmasi kötü  olmus:)
(2,009 puan) tarafından
Yok cnm nie yanlis anlayim Allah razi olsun hepinizden dokrr ztn bisy demddi iyi ki size sormusm yoksa daha fzzla ilerleyip giderdi ben takiliyorum yanlış anlama sakin
(263 puan) tarafından
He ya yedik dayaga oturdk asagi napalim ahahah :)
0 oy
(263 puan) tarafından

Valla eritrosit idrarda kan demek lokasit enfeksiyon demek ama degerlerinden hic bir sey amlamadim :) insallah temizdir ama

(2,009 puan) tarafından
İnşallah c saol :)
0 oy
(160 puan) tarafından
Eritrosit ve lokasit yuksek cikmis enfeksiyonun var ayrica idrarda protein pozitif bunu asla ihmal etme bu gebelik zehirlenmesine yol acabilir duzenli bir sekilde tansiyonunu da olcturmeni tavsiye ederim .
(2,009 puan) tarafından
Allah razi olsun doktr hic bisy demdi yolladi Yarn bi saglik ocagina gideym orada bakmazsa mecbur hastaneye
(160 puan) tarafından
Ne sacma ya idrarda protein var eve yolluyolar bazen hic ankamiyorum bu doktorlari
(2,009 puan) tarafından
Ustune basa basa sordum bide sonuclar nasil baktiniz mi die 2 kere temiz dediler bebegm tehlikedeyse bu sonuclardan ve zarr verirse şikayet ederim umursamadikar demekki
(160 puan) tarafından
Bence tekrar kadin dogumcuya git canim randevu alarak Allah sifa versin
(2,009 puan) tarafından
Alkah razı olsun
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Enfeksiyonunuz var ama ondan önemli idrarda protein çıkmış muhtemelen 24 saatlik idrar ister tuzu kesin ve bol su tüketin 
(2,009 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bak sana ne dedim eğer idrardan kan gelirse idrar yolu enfeksiyonudur dedim dimi baya enfeksiyon var ilerlemiş ve protein kaçağı var böbreklere idrar kaçabilir  mutlaka geri git hastaneye. 
(2,009 puan) tarafından
İlgilenmediler ki.temiz dediler ustelik ben üstüne basa basa dedim 2.kere tekrarladım vllaha kızımi anneme birakip oyle giderm anca
(2,323 puan) tarafından
Ne sorumsuz doktor o ya sana dedim ya bende de oldu aynısı hem serum hem illaç verdiler canım sabah git tekrar.
(2,009 puan) tarafından
Bana hic bisy vermediler ne ilac ne serum bos.yere damar yplu actilar cikardilar geri
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ihmal etme hastane uzak deme protein kaçağı büyük problem hamilelikte
(7,654 puan) tarafından
Yanlış anladın sanirim
Doktor sizden 24 saatlik idrar isteyebilir bu sonuca göre
24 saat kim idrarini tutabilir :)))
Mesela sabah 8 de başlarsın bir sonra ki günün sabahinin 8ine kadar 5 lt sisede biriktirip labaratuvar a teslim ediyorsun ;)
(2,009 puan) tarafından
Abooo vlla ben yanlid anladim uaaa kusura bakma nolur :)) bugn cok korktum daha.kendimee gelemedim inan
(7,654 puan) tarafından
Okudum bilirim o stresi ihmal etme sabah hastaneye git bide su iç yetersiz su almanin sonucu malesef enfeksiyon aha 36+1 oldum inan su midemi bulandiriyor ama enfeksiyon olmasin diye iciyorum
(2,009 puan) tarafından
İc ic Allahim korusun inşallah olamazsın da enfesikyon yada başka bisy.olsa dha kotu inşallah saglicakla aliriz kucaklarimiza bebeklerimizi
(7,654 puan) tarafından
Amin amin insallah dikkat et
Iyi geceler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
28 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
30 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu

380,291 soru

11,386,198 cevap

34,887 kullanıcı

...