0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
S. Aleykum hanimlar iki gundur afedersiniz makatımda şiskin sert meme gbi et parcasi cikti ne yueuyebiliyorum ne oturabiliyorum agrisindan agliyorum sabahtan beri dayanamadim gittim acile redekain pomad krem yazmis  bi 10 dakka az bsey agrisi gtti tekrar basladi aglamaktan bi hal oldum bana etkili bi yontem bileniniz varsa soleyebilirmi 5 aylik hamileyim bunu goz onunde bulundurarak  

Doktora gitmeye utaniyorum ama dayanamiyorum dogum sancsi gbi agliyorum sabahtandir :(

24 Cevaplar

0 oy
(160 puan) tarafından
Canim kurutulmus kusburnu varya biliyomusun onu kaynat bi suzgece koy ve iyice ez cikan suyunu sabahlari ac karnina ic gecer insallh gecmis olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayaklarını üşütme hemen şişiyo üşüyünce baharatlı yiyeceklerden uzak dur fazla salçalı yemek yeme onlar daha çok tetikler bendede var dayanabildiğin kadar sıcak su tut biraz ağrı yapar ama geçiyo ne kadar çok üşürsen okadar çok ağrın olur 

0 oy
(3,213 puan) tarafından
Hemen doktora git sıcak mıcak krem ilaç deneme sakın hamilesin sen bebeğine zararı olur sıcağın!!!!
0 oy
(472 puan) tarafından
Hayatım hamileyken doktora gitmeye utanmıyorsunda bunun için gitmeye utanıyormusun yapma bacım gitmelisin evde olmaz bu işler doktora gözük 
(204 puan) tarafından
Zaten dayanamiyorum acisina gidicem iste bayan doktor olsaydi utanmazdim erkek doktor varmis ondan yani :(

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 421 göst.
1 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 384 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 529 göst.
1 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,602 soru

11,363,636 cevap