0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (578 puan) tarafından
Kızlar uy uz olmuştum ben atlattım sandım ama lanet olası gitmemiş karışım krem hazırlamıştı doktor aylar önce erkek kardeşimden bulaşmıştı. Kayınvalidem de kalırken öğrendim bende olduğunu doktor çun karışımını kullandım kıyafetlerimi yıkadım 90 derecede her gün 1 çarşaf değiştim. Bebeğimebulaşmamış tı Ka ki evimize gelene kadar şimdi bende tekrar çıktı nasıl geldi tekrar hiç geçmemiş mi anlamadım. Doktora gideceğim 8 aylık bebeğim var ilerlesin istemiyorum sizler atlatan oldu mu neler yaptınız bebek için yardımcı olur musunuz. 2021 salgını olmuş bu uy uz çok dikkat edin ben ilk ismini duyduğumda gülmüştüm doktor uyu z dediğinde dünyam değişti. Şuan çok fazlaymış 

6 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Bebegine bulastigini nasil anladim kesin mi
(578 puan) tarafından
Evet bugün bacağında yumurtasını gördüm 3 yerde
(1,699 puan) tarafından
Doktora gotur cnm dayanamaz o kasintiya
(863 puan) tarafından
Nasıl oluyor resmini atabilir misin sorun olmazsa bende çok korkuyorum
(578 puan) tarafından
Böyle yuvarlak su topladı gibi başladı bende geceleri uyutmuyor kaşıntı dan illet birşey ya
Canım yaz Google **** bir sürü foto çıkıyor aynı öyle
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Çok duydum bunu ya bu sene Allah'ım yardım etsin
(578 puan) tarafından
Amin çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Kuzum bişey sorucam ? Önce böyle içi su toplamis gibi beyaz oluyor sonra rengi sönüp koyu kırmızı mı oluyor ? Kaşıntı varmı bebeğinde ? Benim oğlumda da çıktı ama kaşıntı falan olmadan geçti 
(578 puan) tarafından
Ayyy evet aynı böyle oluyor canım kaşıntı yoksa başka birşeydir arada çıkıyor öyle bebişler de
0 oy
(22,070 puan) tarafından
**** ne kjz ilk kez duyyom
(578 puan) tarafından
Uyu z hastalığı canım kaşınıp duruypn :)
0 oy
tarafından
Jimle temas ettiyseniz bukasiyi canim ben ve kayinvaljdemler oyleydik bizede amcamin gelininfen bulaştı 2 yıl surdu
0 oy
(774 puan) tarafından
Bizden de oğluma bulaştı 6 aylık yeni azalıyor ne kullansak bitmedi 8 ay uğraştım yeni bitti 2 aydır kaşıntı yoktu yeni yeni yine başladı oğlumun da o su toplamalar azaldı ben oğluma dermiton kullanıp azalttım insllah gecer
(578 puan) tarafından
Karışım siz kullandınız mı eczane yapımı ilaç
Oğlunuzda çoğalmış mıydı bebeklerde daha zor sanırım
(774 puan) tarafından
Evet biz kullandık ama bebeğime doktor kullanmayın demişti ona dermiton ve metrin kullandık
(578 puan) tarafından
Oğlunuz da da yeniden başladı mı
(774 puan) tarafından
Geçip tekrar başlıyor bir haftadır ayakları falan iyi ama bakalım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 126 göst.
4 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mercimek tanesi (1,657 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,359 puan) tarafından soruldu

380,716 soru

11,398,862 cevap

34,923 kullanıcı