0 oy
1,085 göst.
Diğer kategorisinde (2,888 puan) tarafından

Çoğunluk erken yaşta evlenmiş merak ettim biz mi geç kaldık üniversite anca bitti:D

75 Cevaplar

0 oy
(12,516 puan) tarafından
İlahiyat açıköğretim son 1 dersim kaldı mezun oluyorum 2 kızım var biri yolda 3.:)onlarla anca bu kadar oldu :) hala bitmedi hayaller örgün de istiyorum bakalım hayırlısı :) iyi hatırlattın bak bugün kayıt yenileme başladı :)) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onlisans mezunuyum DGS ile marmara universitesini kazandim 4 yilliga tamamlayacaktim ama yarida birakmak zorunda kaldim suan calismiyorum 
0 oy
(2,536 puan) tarafından
22 yaşında evlendm üniversite mezunuyum 
0 oy
tarafından
Gida ve ziraat mühendisliğini bitirdim Ziraatte yüksek lisans yaptım =)) 
0 oy
(134 puan) tarafından

P5 yıl tıp mühendisliği okudum ev hanımıyım :)

0 oy
tarafından
Orta okul mezunuyum köyde okudum lise yoktu 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Üniversite mezunuyum
0 oy
tarafından
Ben lise mezunuyum cnm ama seneye üniversite sınavına basvuram cnm 
0 oy
tarafından
Üni mezunuyum 2. Üni okuyorum. Ben de erken evlilikler eskide kaldı sanıyordum cevremde hiç yok herkes okuluna gider işini gücünü eline alır öyle evlenir. Ben de burada gördüm çocuk evliliklerin filan eskide kalmadığını 
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Imam hatip lisesi mezunuyum. Açıktan okudum liseyi ilahiyata geçiş yapıcaktım o ara evlendim hamilelik çocuklar derken kaldı. 

Bu arada 24te evlendim şuan 27yim
0 oy
tarafından

Lise 1e yeni basladim 1 hafta gittim esim dedi okulu birak daha cabuk evleniriz okul olursa uzar baban vermez :D hic dusunmeden o gun okuldan gelince ben okulu birakiyorum dedim bizimkiler sok oldu tabi kizdilar israr ettiler filan dedim gitmiyorum biraktim ben. Gitmedim bidaha biraktim. Suan hic te pisman degilim cok sukur. Okusaydim isterdim evet ama esim icin biraktigima pisman degilim pisman ettirmedi cok sukur.

0 oy
tarafından
2 yıllık bilgisayar programcılığı bitirip önlisans kpss den memuriyete atandım atandığım sene de aöf'ten işletmeyi bitirdim 2018 o sene nişanlandım, 2019 ağustosta evlendim nişanımın 2. Yıl dönümünde hamile kalmışım :) 
0 oy
(15,781 puan) tarafından
Lisans ( öğretmenlik + sosyoloji)
0 oy
tarafından
Lisans mezunuyum  ikinci üniversiteye kaydoldum 25 yaşında evlendim 26'da anne olacağım inşallah :) planladığım yaşta evlendim ama evlilik nasiple alakalı biraz...
0 oy
(366 puan) tarafından
Matematik Bölümü mezunuyum. Yüksek lisans yapıyorum. 5 aylık kızım var. 6 yıllık evliyim.
0 oy
(814 puan) tarafından
2 yillik universite basım yayin mezunuyum meslegim grafikerlik 4 e tamamlicaktim fakat is bulunca bir ajansta tamamlamadım 2 yıl çalıştım evlenecegim icin çıktım 25 yasima bu gun girdim haziranda evleneli 2 yil olcak 1 bebegim var 20 gun sonra 1 yasina giricek ve ben 3 aylik hamileyim evden meslegimi yapiyorum bu arada i stagramda satış sayfam var :D
0 oy
(4,152 puan) tarafından
28 yasindayim en buyuk kizim dokuz yasinda lise mezunuyim evlendikten sonra aciktan unu. Okuyacaktim ama kizçem oldu bir turlu gerceklestiremedim hayalimi malesef. 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Üniversite canım :) sosyal hizmetler mezunuyum
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Üniversite mezunuyum canım bitti ertesi yıl da evlendim :) hayatımdan memnunum birde çocuğum olsa
(2,888 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah hayırlı sağlıklı evlatların olur oruç oruç dua ettim :)
(1,595 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(3,559 puan) tarafından
6 yıllık İngilizce öğretmeniyim 5 yıllık evliyim 2 yaşında minnoş bir kızım var=)))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Adeviyeyavuz (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 790 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ASENA40 (18,220 puan) tarafından soruldu