0 oy
1,087 göst.
Diğer kategorisinde (2,893 puan) tarafından

Çoğunluk erken yaşta evlenmiş merak ettim biz mi geç kaldık üniversite anca bitti:D

75 Cevaplar

+1 oy
(62 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
uluslararasi ilişkiler o bitince çocuk gelişimi o da bitince ilahiyata basladm canim okumak istemedi :) 5 yillik ögretmenlik yaptim yaşim 31 2.cocuguma hamileyim erken evlenenlere özeniyorum onlarda benim gibi gec evlenenlere özeniyo hayirlisi bakalim eşimle 20 li yaslarimn basinda tanişip evlenmek isterdim tek başina gezdigim gördğm yerleri onunla gormek isterdim kismet artik.
(1,699 puan) tarafından
Ben 17 de evlendim 20 yasindayim aciktan lise 4 e kadar geldim uniye hazirlaniyom
(62 puan) tarafından
Allah kolaylik versn evli ve çocuklu eğitime devam etmek zor ama imkansız degil.
(1,699 puan) tarafından
Tabiki:D
-Reklam-
+3 oy
(12,263 puan) tarafından
17 yaşında evlendim ilk okul.mezuyunuyum ama üniversite mezunu bir çok insandan genel kültürum iyidir 
tarafından
Aşkım genel kültür deyince aklıma ne geldi eşimin amcasının kızı memur 5 yen fazla maaş alıyor altında arabası lüks kütüphanede sürekli söyleşi lere gidiyor bize geldi.. ikinciye hamile kalırsam belgesel falan izleme bebek onlara benzer dedi.. şimdi ben ne anladım bu eğitimden ? :ddd
tarafından
Zuhahajajajaj :-)
(12,263 puan) tarafından
Hahhahaha;)) şaka yapıyorsun ;))  
İşte bazılarının beyni eror veriyor
Okuyunca ;))) ☺️☺️☺️
(4,040 puan) tarafından
O yüzden ülkenin geneli kitap okumuyor Avrupa'dan daha münevver :)
(12,263 puan) tarafından
4 çocukla fırsat buldukça okurum dün 2 sayfa okudum ☺️☺️ ne okursam kar
+2 oy
(7,441 puan) tarafından
Lisans mezunuyum çalışıyorum 27 de evlendim 30 da anne oldum ben geç evlendim diye düşünmüyorum lisede bile okurken hep  26-27 de evleneceğim diyordum 
+1 oy
tarafından
Yaş kaç canım
(2,893 puan) tarafından
26 yaşındayım erken yaşta anne olamadık :)
+1 oy
(10,388 puan) tarafından
2 yillik muhasebe mezunuyum :)
+1 oy
tarafından
Bana yettigi kadr okudum keske uniyi bitirseydim ama bosver simdi bitirenlerde boş is imkani okumayanlarla ayni
+1 oy
tarafından

Yok anam benim yaşım bacadan aşdı 18 inden gün alarak evlendim orta okul okudum sadece 

+1 oy
(3,701 puan) tarafından
Biz ortaokul beni okumadılar yaa
+1 oy
tarafından
  Doktora    .
tarafından
Hangi alan üzerinden
tarafından
Siyaset  psikolojisi
+1 oy
(13,203 puan) tarafından
Valla ben myo mezunuyum açık öğretimden de edebiyat 3. Sınıftayım ama dondurdum. 26 yaşında evlendim eşimin okulu ve askerliği bitsin diye bekledim. Kardeşim okurken evlendi ama 26 yaşındaydı zaten o da. Anlamıyorum herkesin imkanı yok diyorlar ama imkanı herkes kendi yaratıyor zaten eğer gerçekten okumak istense okunur 
(13,203 puan) tarafından
Cesaretli olmak lazım hayatta
tarafından
Özellikle kadinsan
(13,203 puan) tarafından
Kesinlikle
(1,699 puan) tarafından
Aha ben okuyom:))
(13,203 puan) tarafından
Oku canım bırakma
+1 oy
(265 puan) tarafından
Lisans mezunuyum ve öğretmenim. Vardır illaki sadece çok paylaşım yapmiyorlardır.Okumak çok güzel seni her yönden geliştirir. Ama evlenince okumak zorlaşıyor.Evlilik çocuk her zaman oluyor.Kimse de okuyana taş atmasın.Okumak her daim bir artıdır.
(4,040 puan) tarafından
Burda okumak lafı açıldı mı hemen taş atılır okumak eksi gibi gösterilir bunlar çocuk yetiştiriyor bir de
(265 puan) tarafından
Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der. Ben de şaşırıyorum gördükçe sanki okumak değil okumamak marifet. Okumak bir işe yaramıyor gibi konuşuluyor. Ben buraya girmeden önce asla insanları böyle bilmezdim. Gerçekler acı.Dedigin doğru
tarafından
İş imkanı üzerinden okumayı basitlestiriyolar okuyan da bir okumayan da bir diyerek ama kesinlikle böyle bir şey yok 18 yaşında üniversiteye girdiğim aklım,hayallerim,konuşmamla 22 yaşında çıkarken verdiğim kararlar-davranışlar arasında uçurum fark vardı eğer okumasaydım eğitimi hafife alabilirdim bilgiyi okumayı ve daha bir çok şeyi bilemezdim bilgisiz bi şekilde çocuk yetiştirmek de ne kadar doğru olabilir. Yanlış anlasılmak istemem kendini geliştirmeye çalışan okumak isteyip okuyamayan insanları tenzih ederim.
(265 puan) tarafından
İş çok şey ama her şey değil.Okumak zaten bir görüp geçirme süreci.Farkli insanlar ve dünyalara içiçe oluyorsun.
tarafından
Evet öyle.
+1 oy
tarafından

Ticaret lisesiden mezun oldum 4 yıl üniv derken bı bakmışım 24 yaşındayım eşimi bulana kadar 1 yıl geçti 27 yaşında evlendim 28 anneligi tatdim aradan 4 yıl sonra 2anneligi tatdim şuan 32 yaşındayım 
Daha erken evlenseymisim diyorum bende bazen 

O kadar okudum ev hanımı oldum :)
+1 oy
(10,823 puan) tarafından
Lisans 11 buçuk yıllık öğretmenim 29 yaşımda evlendim 1 kızım var halimden memnunum :) 
+1 oy
(472 puan) tarafından
Liseyi bitirdim üniversiteye puan yetmedi kalan puanla evlendim puanım ona yetdi hihi
0 oy
(14,061 puan) tarafından
Malesef lise mezunuyum korktuğum başıma geldi. İnşallah açıktan okuyacağım üniversite 
tarafından
Kız bacım yanlış anlama ama burada ki bazı üni okumuslardan daha bilgili ve düşüncelisin :) masallah
(14,061 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim❤
0 oy
(167 puan) tarafından

1.üniversiteyi yarım bırakıp 2.ye başladım ilk dönem bitti işte 3.5yıl kaldı hahaha

(2,893 puan) tarafından
O da iyiymiş :D
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Matematik öğretmeniyim cnm..
(2,893 puan) tarafından
Bir memur daha :)
0 oy
(5,720 puan) tarafından
İki yıllık önlisans mezunuyum açık ogretim
0 oy
(120,138 puan) tarafından