0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (893 puan) tarafından
Sorun yukadaki başlıkta

15 Cevaplar

0 oy
(307 puan) tarafından
Ben de merak ediyorum işe yarıyor mu diye? 
(893 puan) tarafından
Nsl inceltiyormus
(307 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İşe yarıyor mu peki? Çatlağım yok Allah a şükür ama bacaklarımda sivilce lekeleri kaldı.
(410 puan) tarafından
Enistem eczaci o dedi surunce gunesede cikma leke yapar bepantolle karistir dedi bende oyle yaptim deriyi incellitigini instagramda bi sayfadada okumustm yuz icin kullandm ben ama diger bolgelere nasil bilmiyorun cilt daha hassas
(410 puan) tarafından
Bende ise yaramadi o eczaneden krem almistm ama 90liraydi 2 sene once o yuzden simdi bitkisel kukurt ve 3un1 kullaniyorum cok guzel oda 50 lira falan uye olunca 35 liraya falan aliyorum
(307 puan) tarafından
Tamam canım ona da bakayım bi markası falan var mı?
-Reklam-
0 oy
(893 puan) tarafından
Postt yukariiiiiiii
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sezeryan yaram için kullandım şuan iz yok gibi bişey
(893 puan) tarafından
Yani dikiş için mi cnm
(25,224 puan) tarafından
Evt cnm dogumdan sonra 1 ay kullandım
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Vala bnm göğüs ucu yaramı iylştrdı de leke hiç blmiyorum 
(893 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Benim göbek cizgim vardı hamilelikte. Doğumdan sonra da geçmek bilmedi. Yazın çok rahatsız oluyordum onun için kullandım. Resmen kır gibi soyulmuştu o lekeli yer. Yüzüme de kullandm ama devamlı kullanmadığım için çok bı faydasi olmadı. Sürdükten sonra kesinlikle güneşe çıkmadan lazım o yzden gece yatarken sür sabah yıka
0 oy
tarafından
Vücut kararmasi icinde oneriyorlar ama ise yarar mi yaramaz mi cesaret edip bende alamadim valla
0 oy
(893 puan) tarafından
Yorum yapın kizlar
0 oy
tarafından
Ben kullandım düzenli bir şekilde ve faydasını gördüm 
(893 puan) tarafından
Cnm sivilce lekerimi vardi ve nsl kullandın
tarafından
Aynen. İltihaplı çıkıyordu ve lekece vardı bana iyi geldi. Her gece yatmadan sürdüm. Şuanda kullanmak istiyorum ama alamadım bir türlü
(893 puan) tarafından
Cnm geçtimi tüm izler ilaç sana kaç aya gitti
tarafından
1 ay falan kullandım ben. Ama yarisi da göğsüme kullanmıştım. Yüze kullanıldığını bilmiyordum. Şuan yüzümde gene lekeler var ama aşırı değil
0 oy
(372 puan) tarafından
Ben kullandım ama zaten doktorlar hergin kullanmayın diyolar cildi inceltiyo o yüzden hafta 2 3 kullsnım renk açmada yardımcı gibi sivilce lekelerini
0 oy
tarafından
İçinde az da olsa kortizon maddesi var. Devamlı kullanıldığında derini inceltir dikkat et. 
0 oy
tarafından
Ben nişanliyken kullandım yüzüme çok güzel gelmişti ama kız kardeşimin yüzünü yaktı ciltten cilde fark ediyor eğer yüzüne kullanacaksan canm
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Gözümün altinda yanik izi vardi pahali bir krem almaya gitmiştim eczaneye abla hic gerek yok ona modecassol kullan dedi devam li 3 4 aya gecer aldim kullandim izden eser yok suan gecti sukur 
(1,037 puan) tarafından
Fito kremdi galiba onunla karistirmistim birde canim
0 oy
(893 puan) tarafından
Yorum yazık kizceler
0 oy
(268 puan) tarafından
Bende çok merak ettim cnm.araştırdım kimisi isen yaradı kimi yaramadı diyor bende cildiye gidecem doktora sorarım 
0 oy
tarafından
E vitamini 

Madacasol

Bepantol 

Ucunu karistirip sivilc lekelerine yani yuzume suruyodum faydasini gordum hamile kalinca biraktim kullanmayi hala duruyo ilaclarim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 168 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 779 göst.
11 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde beril33 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 330 göst.
1 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (209 puan) tarafından soruldu

380,449 soru

11,390,905 cevap

34,899 kullanıcı

...