0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (192 puan) tarafından
kapalı
Kızlar durumum çok kötü iki kizim var 6 Aylık ve 1 bck yaş mama bez yetiştiremiyorm  6 aylık kizim brbevıta 2 bebelac 2 fark etmio kuanıyordum fakat yetıştiremediğim için eşim  de çalışmıyor sut tek veriyorum kabız ol yor pişik oluyor 

gıda olur elbise izmir'de oturuyordum  fakat kirayı 1.300yaptiklari icincok geldi bize çıktık memleketime geldim ordacalisiordu eşim ama yetismiordu memleketim de iş yok eşim calismiyor iş arıyor  ilk buraya geldiğimizde iş vardı çıkardılar pandemiden dolayi bazen kızım aç ağlıyor tek sütü veriyorum oda kakasını yapaamior sancilanior mama istior ya ne bilim öyle isde. Yardım edendende etmeyen sende Allah razı olsun
notu ile kapatıldı: Yasak post

2 Cevaplar

0 oy
(1,929 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah canım benim çok üzüldüm o yavrucaklara keşke yakınımda olsaydın bi belediyeye yada köy muhtarına başvuru yapsanız 
(192 puan) tarafından
Yaptım ya cnm hic bi haber yok :(  bı ark saolsun senden ıyi olma sn kargo la bundan 1 ay önce bez gönder di çok dua ettim şimdi de kabız oluo orası kırmızı hep aglıo
-Reklam-
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsun postun kapanır şimdi canım yasak çünkü keşke olsada yardım edebilsem Rabbim rızk kapılarını açsın inşallah 
(192 puan) tarafından
Çok sağol cann düşünmen yeter anldm :((

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
0 oy
16 cevap 373 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Elifcaglar (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 83 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy