0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından

image

image

kızlar beşiğimiz bu komidini ile sepetini çıkartınca yatak alıcaz sadece ama bi konuda biz takıli kaldık şimdi sepeti ve komidini çıkartınca belki görürsünüz görselde çekmece üstü tarafı varya boşluk var yani hepsini kaldırınca altta yatağı destekleyecek birşey yok yataği koysak cekmece boşluklarını engelleyecek siź nasıl yaptınız yapan olduysa tabi ve ne öneriyorsunuz eşim suntami kesicez napıcaz diyor biz de anlamadık cevap bekliyorum

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sallanann beşik içinde yatağın altinda içinde yokmu canım bizde büyüttük yatağın altında sunta olması lazım yani bizim vardı beşiği çıkarınca onu koyduk 
(183 puan) tarafından
Kucuk gelmezmi canim o ayaklara kadar gelmiyo sonucta nasil asagiyi destekledin
tarafından
Bitane de altta çekmece in üstünde sunta  var bide o yatağın altindaki tam kapatıyor yani bizim öyleydi
(183 puan) tarafından
Aaa onsallah oyledir kiz supersin hemen bakicaz
(183 puan) tarafından
Canım ben baktim sepetin icinde evet sunta var cikarip takip denemek gerek dedigin gibi ama komidinin altinda yok ora bos kaliyor
tarafından
Anladım canım bizimkinide var ozman boydan sunta kestircen başka türlü olmaz çünkü yada yatağın altında sunta nereye kadar geliyorsa ordan itibarende sunta kestirebilirsin
-Reklam-
0 oy
(534 puan) tarafından
Bu beşikleri büyüyünce kaç yaşına kadar kullanıyorlar ki canim ben de böyle büyüyen beşik aldım da bi daha hamileyim yine bunlardan alayım da buyuturum ikisini de öyle kullanırım bi 10 yaşına kadar diyorum 
(183 puan) tarafından
Bilmiyorum ki cnm ben de inanki tecrube edinerek igrenecem yaparsan dahi atarim heralde bayagi bi sure kullaniriz eger yapabilirsek saniyorum
(534 puan) tarafından
Anladim canim
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Benimde bunun beyazıydı bi halta yaramadı bende kaldırdım 
(6,136 puan) tarafından
Beşiği bide yanındaki çekmeceyi çıkarıyorsun büyüyor ama boyu büyüyor ince baza gibi oldu
(183 puan) tarafından
Olsun ya bende oyle istiyorum korumalik takicam yanina sadece isimi gorsun
(6,136 puan) tarafından
Ben çekmeleri çıkarmadım yatağı üzerine koydum inşallah senin olur benim oğlum çok dönünce 6 aylıktan bozdum beşiği
(183 puan) tarafından
Oda mantikli ama cok dondugu icin komidinide cikarsaydin keske diyecemde yan yan cok donuyorsa evet alani kucuk olur erkek cocuklari cok deli yatar biliyorum hayirlisi olsun resim varmiydi peki oyle yaptigin besigin
(6,136 puan) tarafından
Yok canım ya çekmedim misafir yatar diye kurdum ama misafir yatıracak gibi de değildi

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 225 göst.
19 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esma koldas (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 190 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 645 göst.
0 oy
10 cevap 324 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu

384,660 soru

11,506,782 cevap

35,160 kullanıcı

...