0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından

image

kizlar ya bu işlerden anlayan vardır belki.  Biri fikir versin . Bu sms bilgisi ön görüşme için mi yoksa ne bilim bi projeye mi kabul olundu. Şu an çok kararsizim . Bir bilgen varsa yazsın.  

5 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
Bende kaydettimde aradılar
(3,794 puan) tarafından
Kiz bi kaç yere basvuru yaptım biri aradı ama kesin gelin yada şu preje bilmem ne demedi.  Bu kesinlikle gelin diyo
(449 puan) tarafından
Linke tıkla falan diyor dikkat et dolandırıcı olmasın bacım ne olur ne olmaz yoksa konuşma olarak diyaloğa girerlerdi muhakkak seninle
(3,794 puan) tarafından
Linke tiklayinca başvuru yaptığım castajansin ana web sayfasi cikiyo
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Uygun görülduyse deneme çekimi yaparlar ama keşke böyle şeylere çocuklarınızı sokmasaniz.
(3,794 puan) tarafından
Hayırlısı canım
(7,118 puan) tarafından
Ogle tabii.  Arayıp bilgi alsana bir .
(3,794 puan) tarafından
Aradim . Dizi projesi için uygun görülmüş gelin dedi . Tam bi açıklama yapmadı.
(7,118 puan) tarafından
O zaman dediğim gibi deneme çekimi yapacaklardır. Sen yine de tek gitme eşinle falan git canım.
(3,794 puan) tarafından
Kararsızım valla .
0 oy
tarafından
Ya benimkizomda ramislar geçen gün 2 yıl önce kayıt yapmıştık Fox bir dizi var ya kefaret için  onun için aradılar proje bu dediler goturmedim korana var 
(3,794 puan) tarafından
Bende kararsızım.
tarafından
Korona olmasa da görürdüm herhal
(3,794 puan) tarafından
Ay bilmiyom kiz valla. Hangisi hayırlı olur bilinmez.
0 oy
(410 puan) tarafından
On gorusmedir. Dizi degilde boyle bez reklamlari bebek urunleri tanitan reklamlae var onlarada goz atin
(3,794 puan) tarafından
Kiz bende bilmiyorum ki .
0 oy
(449 puan) tarafından
Ücret yatırmışmıydın
(449 puan) tarafından
Bana 450 lira dediler kayıt için
(3,794 puan) tarafından
Yok kiz kayıt icin yada başka bi para talebi olmadı.  Iyice araştırdım.  Sadece çekim 85 tl o da mâkul bi fiyat zaten. Kesinlikle gelmelisiniz diyo dizi proje filan diyo ya onlar benim kafami karıştırdı ya. Öteki ajans sadece basvurunuz ajansa kabul edildi kayıt icin gelebilirsiniz demişti kesin konuşmadı
(449 puan) tarafından
Git o zaman bacım belli olmaz ünlü olursan yaz bana :))) ünlü ahbabımız olacak:) &))
(3,794 puan) tarafından
Ben değil kiz oğlum için.  Nasrettin hoca hesabi ya tutarsa diye bi heves ediyorum . Ya tutmazsa diyede boşver gitmeyim diyorum.  Bilmiyom valla
(449 puan) tarafından
Nasip belli olmaz dene kısmetini bilemezsnki

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 736 göst.
0 oy
29 cevap 581 göst.
0 oy
10 cevap 220 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
13 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...