0 oy
237 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (640 puan) tarafından
Kizlar hem çocuk hem kpss çalışan var mı? Nasıl yapıyorsunuz fikir verelim birbirimize. Aslında ben yüksek lisans düşünüyordum o yüzden kpss ertelemiştim. Tam kaydimi yaptirdigimda annem bi rahatsızlık geçirdi bir ay kadar hastanede kaldım başında. Sonrasında da evde tedavi oldu fizik tedavi vs. Çok zaman geçti dondurmaya bile fırsatım olmadi. Bölümüm Türk dili ve edebiyatı. Var mı benim gibi olan aranizda?

11 Cevaplar

0 oy
(1,016 puan) tarafından
O işte ben:)) canım ben de hazırlanmayıı düşünüyorum 3 aydır evde klavye çalışıyorum katiplik için. O ilan çıkmayınca  kendimi kpss çalışmaya teşvik ediyorm oğlum 15 aylık. Geçen yıl 6,7 aylıkken gazlı bir bebekti uykusuzd o zaman soru çözüp girdim salanos yetmedi puan çok düşük geldi şimdi... Tekrar günde saatle çalışaçem. Benim eğitim ve gk gy sadece. Senin alanda var zor. Bebeğin gazlı yaramaz uykusuzsa çok zorlanırsın vala.. Allah kolaylık versin
tarafından
Sen çalış elbet çıkar. Klavyeye daha çok yüklen :)
(1,016 puan) tarafından
Sen icra katibi msn? Puanım düşük zaten çok düşük alan 2yerde girmeyi düşünüyorum. Ama kyavyem 110 felan yazıyorum 15_20 yanlış çıkıyor. Şu aralar yanlış azaltmaya çalışıyorum. İnşallah olur yaaa. Tam etti bu ümitsizlik işsizlik
tarafından
Evet icradayim ben. Puan genelde 75 te kapatirlar. Klavyende çok yüksek yazmana gerek yok. Yanlışın çok çok az olsun yeter. İnşallah olur
(1,016 puan) tarafından
Sağol canım inşallah olur ya. Allah razı olsun:)
tarafından
Eymen alim felsefe grubundan ve sosyolog olarak  ataniyorsunuz demi :))  
Bnde felsefe grubu :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk yok ama kpss ye çalışan bir insanım :(((( Allah yardımcımız olsun 
(640 puan) tarafından
Amin canım sağolasın
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ben çalışıyorum kuzu oğlum uyuyunca 1 2 saat çalışıyom :) 
tarafından
İyi ilerlemişsin canm . Bn bu aralar ara verdim ara verince bir türlü baslayamadim ama yarın yine tempoyla başlayacam ..
(5,376 puan) tarafından
Öyle oluyo insan cidden bi bırakınca başlayamıyosun çalış kuzu çalış senin vaktin daha az başarcaz inşallah :)
tarafından
Umarim canm . Ya kayinbabama gittik vs eltimgil geldi falan filan çalışamadim ki kaldı öyle
(5,376 puan) tarafından
Olsun şimdi başlarsın artık bnde ara ara bakabiliyom sadece çocukla zor ya Allahtan zaman çok yoksa benim yetişmezdi
tarafından
Yetistirirsin sen cnm
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Bende sosyal bilgiler öğretmenliği bitirdim. Hiç fırsat bulamıyorum çalışmaya kızım 18 aylık uykuyu sevmiyo fazla hiç bı iş yaptırmıyor. Yaş geçtikçe zor olacak bari bu sene gireyim dedim ama günlük yarım saat bile boslugum olmuyor
0 oy
(1,296 puan) tarafından
İşletme mezunuyum bende 2018 de girdim 82 aldım atanamadım geçen sene hiç çalışmadan girdim 72 aldım malesef bu senede daha sınava çok var ama çok kararsızım hazırlansam mı diye kızım 20 aylık büyüdü yani çalışabilirim gibi ama atanmak çok zor Allah gönlüne göre versin inşallah olur senin 
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Ben de Türkçe  öğretmeniyim  canim. Ama 2 cocukla coook zor çalışamıyorum.  Gecenki sınava  3 hafta kala annem gelmişti  öyle  sıkı  çalışmıştım  alana ama tabiki olmadi 70 in üstüne  çıkamadım.  Zaten umudumu  da şimdilik  kaybettim. Cok parcaya bolunmem gerekiyor. Cocukalr sefil oluyor. Esim zaten istemiyor  çalışmamı.  Vs vs...nasipten ote de yol yok cok çalışıyorsun olmayinca yine olmuyor. Tecrübe  konuşuyor  :D... ama illa ben yapcam  dersen cocuk uyuyunca sen derse gececeksin her seyi birakip. Esin gelince de tamamen dersi birakip yemek ev isi vs... yatmadan önce  de cocuk uyuyunca biraz test çozeceksin... sonlara doğru  da sürekli  deneme yappp cok etkili oluyor net arttirmakta... ben 2016 da sirf denemeyle 85 aldım.  Ama alani rezil ettimdi :D
0 oy
(580 puan) tarafından
Yaş 32 ve ikinciye hamileyim. O kadar uğraştım, ettim yok olmadı. Bizim alan 90dan aşağı ataması yok pes ettim artık
(640 puan) tarafından
Aynı şekilde kuzum bölüm ne tarih mi
(580 puan) tarafından
Sosyoloji. Formasyonum da var. Olmadı olmuyoor
(640 puan) tarafından
Nasip canım işte keşke sınır olsa atanabilecek kadar kişi alsalar da biz de başka bölümlere yönelebilseydik. Emeğimi boşa çıkaranlara hakkımı helal etmiyorum.
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben kımya muhendısıyım hersene sınav yok ama hazırlancm erkenden tam dershane ye yazıldım basladım hamıle oldugumu ogrendım sonra dusuk tehlikesi falan derken bıraktım. Cocukla zor ama baslıcam 
(640 puan) tarafından
Başarılar canım.........
(1,037 puan) tarafından
Saol sanada başarılar canım
0 oy
(53 puan) tarafından
Canım bende edb.ciyim. Bu yıl ilk defa niyet ettim ve ciddi manada ekimde başladım hatta günde 8 saatleri görüyordum taa kii 4 ocakta hamile olduğum haberini alıncaya dek. Aslında rahat bir hamilelik geçiriyorum ama o zamandan bu zamana 2 ay olacak koptum. Birde eski okulumdan ücretli için çağırdilar bebisin kısmetidir deyip kabul ettim aslında bu yıl tamamen kpss odaklanip bitirme niyetim vardı hayırlısı ama 1 2 gün içinde tekrar başlamayı düşünüyorum evet atamalar çok çok az bizim bölümde ama istiyorum öğrt.hakketen güzel meslek atanabilsek. Hayırlısı olsun hakkımızda...
(640 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım yiyecek ekmeğimiz varsa meslekte olur inşallah ama ben okul için verdiğim emeğe üzülüyorum. Keşke bu kadar hirpalamasaymisim kendimi.
0 oy
(196 puan) tarafından
Ben hazırlanıyorum canım ÖABT Türkçe öğretmenliği. Konular bitmek üzere bol bol soru ve deneme çözmeyi planlıyorum. Altı aylık hamileyim ve yirmi aylık oğlum var. Zorlanıyorum ama olsun hayallerim için değer
(640 puan) tarafından
Peki video falan izliyor musun yoksa kitaplardan mi ilerliyorsun canım konu anlatımı için?
(196 puan) tarafından
YouTube video izliyorum not tutuyorum hem alan hem eğitimden sonra soru ve denemeye pekiştiriyorum. Genel yetenekte ise sadece video izliyorum alt yapım olduğu için.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
4 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Canan can (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seda-444 (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.