0 oy
840 göst.
Diğer kategorisinde (682 puan) tarafından

Kızlar teyzemler geçen ay kız istemeye gitti ama kızın babası vermedi inada bindirdi ne kadar büyük yolladı teyzemler belki adam ikna olur diye ama yok adam ölrüümde vermem dedi teyzemin oğluda kızı çok seviyor aynı şekilde kızda seviyor neyse 1 ay geçti biz herhalde oğlan vazgeçti dedik çünkü konu kapanmıştı bu arada teyzemler binalarmızız karşılıklı neyse bu sabah teyzem aradı müsaitsen gelebilirmisin dedi sesi pek iyi değildi tamam dedim gittim  Bi baktım kız orda şok oldum teyzemin oğlu kızı kaçırmış gece ama kız çok ağlıyordu ne teyzem ne teyzemin oğlu susyuramamışlar teyzemde dedi yaşınız yakın konuş dedi kızda 19 yaşında ben 20 işte gittik kızla odaya dedi ben babamı utandırmak istememiştim filan bende nasıl teselli edeceğimi bielmeim  merak etme barışırsınız inşallah olan olmuş dedim ama teyzemin oğlunun kıza Bi bakışı öyle aşkla bakoyormi geldi elini öptü ağlama ben sana kıyamam dedi çok üzüldüm ya keşke babası verseydi böyle olmasaydı... :ermm:

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aile kıza çok kötü davranmıyorsa kaçması yanlış olmuş. Bazı durumlar olur mecbur kalır ona asla bir şey diyemem  bi de keyfi sırf koca için kaçanlar var. Koca bulunur ama aile bulunmaz. Her şey aşk meşkle de yürümüyor 2 gün sonra hayatın gerçeklerini görmeye başlar esas pişmanlığı o zaman yaşar 
(682 puan) tarafından
Akrabaya vermek istiyormuş cnm o yüzden bilmiyom haklarında hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Illa öyle dedi diye hemen mi kaçmaları gerekiyor. Sonuna kadar direnip ikna etmeye çalıştı mı yok. Belki ikna edeceklerdi. Isin kolayına kaçmak bu. Aman babası vermiyorsa ben de kaçırırım zihniyeti gerekirse 10 kere kapılarına gitmeleri gerekiyordu. Benimde çocuğum var Rabbim inşallah göstermez böyle bir şey bir evladın anayi babayı yok sayıp evden gitmesi ne kadar acı bir olay ailelere üzüldüm
(682 puan) tarafından
Haklısın canım sonları hayırlı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Babasinin vermeme sebebi ne peki..kuzeninin her seyi düzgün de ondan mi vermedi yani..bi sebebi olmali mutlaka..umarim.kiz pisman olmaz..o baba da cok.zor affeder gibime geliyo 
(682 puan) tarafından
Akrabaya vermek istiyormuş cnm inşallah affeder ya
(3,901 puan) tarafından
Babasi ayri bi gerizekaliymis kusura bakma..akrabaya vermek ne demk ya..insan mi kalmamis..sonra dogsun sakat cocuklar yazik günah ya..o zamn iyi olms kacmis:)
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Valla benide babam ilk başta vermedi çok uğraştık çok zor oldu yinede vermeseydi bende kaçardım kocama :D kimseyi bilemeyiz işte inşallah mutlu olurlar çokta hiç pişman olmaz canım 
(682 puan) tarafından
İnşallah canim gerçekten kuzanim çok seviyor onun için ağladı yani
0 oy
(1,578 puan) tarafından

Ayy yazık ya kıyamam. Kaçmak en son çözümdür aslında. Benim eşim 6 ay boyunca görücü gönderdi aileme. Babam kesinlikle verme taraftarı değildi.  Benim eşimde defalarda kez kaçalım dedi ama ben aileme bunu yapamam dedim. Ama rabbim işte babamın gönlüne insaf mi verdi artık. Bi gün otururken msj attı eşim size geliyroux kahve içmeye diye şok oldum resmen:)) Ama artık olan olmuş kız geri dönerse babası inada bile bindirir işi. Rabbim hayırlısını nasip etsin canım 

(682 puan) tarafından
Ne güzel sonu olumlu seninki inşallah canim haklarında hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 695 göst.
0 oy
23 cevap 1,019 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde yenibiben00 (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 259 göst.
23 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

384,968 soru

11,513,986 cevap

35,174 kullanıcı

...