0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (2,931 puan) tarafından

Mizacim birazcik sert ve millet bakislarimdan cok cekiniyomus babam dahil :D babam delidir biraz kimseden cekinmez kavga eder bu yuzden kac is yerinden sürüldü ama benden cekiniyo adam :D annemde surekli beni kullaniyo :D

Rahat yemek yiyelim diye yurutece koymustum kizimi Kaynanamda az once kizimi kucagima aliyimmi diye benden izin aliyo :D eline biseyler verirkende veriyimmi diye sorar surekli kii hic boyle bi insan degil 7 senedir ailenin icindeyim ordan biliyorim surekli yapma verme yedirme diyorum cekiniyo herhalde benden :D

Aslinda iyi biriyimdir ama damarima basmiycaklar yani en azndan ben kendimi boyle tanimliyorum :)) 

6 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Oooo izin aliyo demek valla neymissn ya taktik versene benimde millet soguksun der ilk herkese soguk dururm sonra cok sicakkanlsn derler
(2,931 puan) tarafından
Bende soğuğum severim sayarim ama annecim annecim halacim teyzecim demem diyemem dil alışkın değil :D ama saygim sonsuz sanirim saygidan saygi bile karşılıklı kaynanam cok sey yapti bana 1 gün sen bana böyle yaptın demedim anneme giderken bile benlik biseyinz varmi gidiyimmi flan diye sorarim islerini yaparım öyle giderim sanirim ondan
(1,151 puan) tarafından
Bi zahmet oyle olsun ya bende sorrm da izinsn mutfagimi karstrr kac kez uyardm en son sert ciktim bi daha mutfagmda tuzlugn bile yeri degsmyck dedim ondan sonra eline almdi
(2,931 puan) tarafından
Yok kiz yazık oyle demem pek duygusal hemen gözleri doluverie kiyamam :)) gelsin yapsın valla o da yesim bende :D sonra duzeltirim ben .d
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından

Kiz mashallah vallaha en iyisisin dobrasin dobra insanlari severim şahsen neysen osun helal kiz sana8-)<3

(2,931 puan) tarafından
Çevresindeki gelinler pek arsiz herseyi derler saygı sıfır benden böyle gördükçe bana farkli davraniyolar hosuma gidiyo :D
Ama babama çok gülüyorum yaa çoğu kişi karşısında konuşamaz adam bana ergen gibi hesap veriyo :D
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Benimkide sorar bana ama cekindigi icin oldugunu sanmiyorum. Saygidan dolayi. Cunku bende onun evinde birsey alacak dolabi acacak falan olsam hep sorarim musade ediyor mu diye 
(2,931 puan) tarafından
Diger geline sormaz başta banada sormazdi ama bende senin gibi bisey yapacak olsam izin alirim vs artik o da bana öyle davraniyo herşey karşılıklı saygi bile
0 oy
tarafından
Bende öyleyim :DDD
0 oy
(156 puan) tarafından
En iyisini yapmissin canım 
(2,931 puan) tarafından
Bilerek yapmadim :/ :))
0 oy
(1,390 puan) tarafından
En iyisi canım. Kimse kafasına göre davranmasını işte. Geçen eşimle konuşuyoruz işte şeker çikolata türüne alıştırmayalım vermeyelim ama annelere gidince torun diye verirler napcaz diyorum. Yok vermez fln diyor ama vereceğine adım gibi eminim :)) böyle sert mizaçlı olsaydım belki bana da sorardı. Ama aramızda saygı vardır fikrimi alır, çocuk konusunda nasıl davranır bilemiyorum tabi torunum diye rahat olur diye düşünüyorum :) 
(2,931 puan) tarafından
Onu bizimkiler de veriyo yaa ama onuda kescem .d 6 aylik olduk diye agzina herşeyi vermek istiyolar

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 536 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,088 göst.
29 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde UTKU-UTKU (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,269 göst.