0 oy
683 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar siz ne kalbi güzel insanlarsınız.  Bi göz makyajına bile ne güzel sözler söyleyip beni o kadar yalnız günümde mutlu ettiniz. 
Hepinizi kalbinizden opuyorum :)
Evet eşimi gördüm şükürler olsun. Şimdi sıra kavuşmakta ona da 4 ay var Rabbim nasip kısmet ederse insallahhhhhhhh. 
Bugün annemin peşine takildim yazlığa geldim demiştim. Paşamı uyuttum kendime sakin bir ortam hazırladım. Sizler neler yapıyorsunuz  :) 

image

12 Cevaplar

0 oy
(640 puan) tarafından
Darısı başıma 15 günümüz kaldı bizim de Allah kavuştursun tez zamanda inşallah seni. Valla ben beceremiyorum eyeliner hangi marka senin 
tarafından
Loreal kuzum. Jel kıvamında çok daha rahat oluyor. 15 gün muuu ayyy deme yani size çoook sevindim bizim daha 123 var :( ama sağlıcakla geçer inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çay içiyoruz ailecek 

Eşimi özledim bende 5 ay biran önce gecsede gitse 
tarafından
Evet bebek olması daha kötü ben şuan hamileyim eşim de en çok benim hamilelik zamanında yanımda olmak istiyordu benim eşimin 2021 de zaten bitecekti teciri bizde kasım ayında bozdurduk anca ocak ta gitti işte şimdiki aklım olsa evlenir evlenmez gönderirdim en azından tam alışmazdım gidince bu kadar zor olmaz di 4 sene olacak temmuzda evliliğimizin alışınca çok zor oluyor ben hala uyku sorunu yasıyorum hala gece 10 kere kalkıyorum eşimi arıyorum yanımda ama yok bu yüzden de çok baş ağrısı yasıyorum
tarafından
Ah kıyamam canım benim. Aynı benim eşimde. Şimdiki aklım olsa 20 yaşında giderdim dedi. Ama o zaman sevgiliydik ayrı kalmayalım dedik. Ahhh cahillik bilemiyor ki insan
tarafından
Aynen öyle oluyor canım esim 24 ben 22 yaşındayız eşim diyor orda 31 yaşında adam var 2 tane çocuğu var bizden daha kötü durumda olanlar vae ben yine şükür diyorum ama özledim eşimi çok özlüyorum
tarafından
Bende kuzum seni en iyi ben anlarım. Çok zor ama sabır beraber burada kutlucaz tamam mı :)
tarafından
Ayyy inşallah inşallah o günler gelse biran önce
0 oy
tarafından
Gözün aydın cnaom rabbim kazasiz belasız sağ salim kavuşmayı nasip etsin Inşallah 
tarafından
Amin canım nerde bekleyen eş, evlat, anne baba varsa kavuştursun inşallah Allah razı olsun
tarafından
Amin inşallah canım benim ❤
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Eşin.nrdeki bacim
tarafından
Askerde canım
(3,921 puan) tarafından
He Allah kavuştursun baci
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bizim de nasipse 10 günümüz falan var. Tabii bidaha ne zaman göreve gider korkusu var daha gelmeden. Allah'ım sağ salim kavuştursun inşallah herkesi.
tarafından
Amin canım benim Rabbim sana ailesine bağışlasın tüm eşleri vatana borcu olan erkekleri. Evlerine sağ salim dönmeyi nasip etsin
(2,493 puan) tarafından
Aminnnn inşallah canımm
0 oy
(10,562 puan) tarafından
Benimde 4 ay var gelmesine

Sağ salim kavuş kuzum inşaallah 

Nerde gördün Kız eşini 
tarafından
Ilk defa görüntülü konuştuk 3 ay sonra ilk defa gördüm de :)
(10,562 puan) tarafından
Telefon yasak mı cnm
tarafından
Evet canım çok sıkı bir yer:(
(10,562 puan) tarafından
Nerde ki kuzum
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Şimdi baktım da makyajın harika olmuş :)
tarafından
Ay canım çok teşekkür ederim
0 oy
(878 puan) tarafından
Benimki de 4 aydan sonra geldi 10 gün doldu yarın gidiyor nasipse 39 gün sonra doğuma tekrar gelecek ondan sonra uzun bı sure daha yok hiç bişey anlamadım vallahi varmı yokmu zaman çabuk geçiyor 
tarafından
Zaman geçiyor canım dediğin gibi ama özlem girince bazende hic geçmiyor. Sağ salim gelsin yavrusunu kucağına alsın inşallah
(878 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim ☺️
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Allah kavuştursun canim benim böyle sakın ortamlar darısı başıma :)
tarafından
Aminnnnnn canım her iki duaya da amin :)
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Askerde mi eşin canım
tarafından
Evet canım
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kuzum diğer postunu da yeni gördüm çok beğeniyorum zaten seni bence makyajsız da güzelsin:) eşin nerde bu arada canım asker mi 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim o senin güzelliğin ❤ evet kuzum askerde
(2,244 puan) tarafından
Eşinin ve tüm askerlerimizin Allah tırnağına taş değdirmesin biran önce kavuşursunuz inşallah
tarafından
Amiiiiiinnnnnnnn gece gece duanın güzelliği Rabbim senden razı olsun canım benim
(2,244 puan) tarafından
Senden de kuzum
0 oy
(291 puan) tarafından
Kizcem kaç günü kaldı eşinin gelmesine inşallah çok yoktur sayılı günler biter derler zaman aslında şu gibi geçiyor üzmeyin kendinizi güzel günler sizin olsun rabbim tez zamanda kazasız belasız kavustursun
tarafından
123 günümüz varrr ay yazarken bile içim cız etti. Tez geçsin insallahhhhh :(
(291 puan) tarafından
İnşallah

İlgili bir soru bulunamadı

381,232 soru

11,413,252 cevap

34,957 kullanıcı

...