0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (1,580 puan) tarafından
Oğlum 1bucuk yaşında hala sallaniyo beşik önerisi istiyorm 3-4 yaşına kadar sallanabilir. Biraz büyük bakıyorum kızlar bulamiyorm sizin kullandıklarına dan örnek atabilirmisinz veya aldığınız siteler hangileri soylermisiniz

5 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Sallama desteğini kesmeyi denediniz mi 
(1,580 puan) tarafından
Denemedim ama şuan sallamaya devam etmeyi düşünüyorum
(3,036 puan) tarafından
Sallanan besiklerin boyutları hemen hemen aynı sanmiyorum büyük olsun belki park besik olabilir ama onlarda sallanırken fısırdıyor
(1,580 puan) tarafından
İnan fisirdamasi önemli degl şuan ki besigimiz çok ses cikariyo demirleri birbirine vuruyo kırıldı
(3,036 puan) tarafından
Kuzum yani akil vermek gibi olmasın ama 3 4 yaşına kadar sallamayı doğru bulmuyorum bunu sana bi oul öncesi ogretmeni olarak söylüyorum o yaşlara kadar sallarsan ileride uyku problemi çekebilir o yüzden başka destek ile uyutmayi dene derim hem beslenmeside iyi olur bağışıklığı daha iyi olur
(1,580 puan) tarafından
O yaşa kadar tabi dusunmuyorm ama enazindan o yaşa kadar beşikte yatar
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Kızım 20 aylık olcak ayın sonunda. Ben 4 aydır bazaya yatiriyorum
(1,580 puan) tarafından
Kendi kendine mi bıraktı sallanmayi
(5,323 puan) tarafından
Sallayarak uyutuyorum ayağımda sonra yatırıyorum canım beşiğinde sigamadi dar geldi 13 aylıktı idareten yer yatağında yattı baza aldık. 16 aylıkken bazada yatmaya basladi
0 oy
(2,075 puan) tarafından
https://www.astariaart.com/?s=Uyku+sal%C4%B1nca%C4%9F%C4%B1&post_type=product 

Uyku salıncağı diye geçiyor bunlara bi baksana. Hem normal.salincak hem uykuya geçiş için. Ben normal salıncağıni.aldm.normalde 2 saat sallayınca uyuyan çocuk 5 dakikada uyuyo. Bunu almadığıma.pisman olmuştum
(1,580 puan) tarafından
Smdi hemen bakıyorum canm sağol
(1,580 puan) tarafından
Bunu nereye asiyorz tavanami
(2,075 puan) tarafından
Evet ipini vidalı dübelini vs gönderiyorlar.
(2,075 puan) tarafından
Instagramda sayfası var orda videolarına da bakabilirsn
(1,580 puan) tarafından
Tamam canm bakarm
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Sallamayı bıraktırıp normal yatak almakta mantıklı canım tabi yine en iyisini sen bilirsn:) 
(12,513 puan) tarafından
Nasıl denedin mesela canım anlat belki yardımcı olurum iki kızımda sallamaya çok düşkündü bıraktılar şükür :)
(1,580 puan) tarafından
Karanlık odada uykusu gelince yatrdim hep yanında yattm ama devamlı kalktı çok ağladı ya sen nasıl yaptn canm yardımcı ol bana
(12,513 puan) tarafından
Canım önce sabret inan oluyo pes etme ben büyük kızım 9 aylıkken bıraktım. Sadece sallanarak uyuyordu. Bıraktım beşiğine çıktım odadan öpüp. Ağlamaya başladı önce sık sık gittim sakinleştirdim. Sonra yavaş yavaş gittiğim dk uzattım mesela. İlk önce 30 sn de Bi gittim yalnız bıraktım sonra 1 dk, 2 dk, 5,10, 15 dk da bir derken alıştı. İkinci kızımda hem emzik hem sallanarak uyuyordu. Önce emziği bıraktırdım. Sonra onda farklı bir yol denedim yanından çıkmadan sadece dokunarak sakinleştirdim bekledim sakinleşene kadar. Sırtını okşadım, başını okşadım.. Böyle böyle dokunarak uyumaya başladı. Zamanla tam dalacağı an mayıştığı an bıraktım dokunmayı. Bunu da yavaş yavaş geri çektim. Sonra o beşiğinde ben kendi yatağımda yan yana zaten o şekilde tek başına uyumaya alıştı. Şuan kendi yatağında odasında uyuyor 17 aylık olacak. Yanında yatıyorum uyuyor bikaç aya bunu da bıraktırmayı deneyeceğim, 3.geliyor artık tamamen bağımsız uyuma vakti zaten çoktan bakalım onda da ilk kızımdaki ara ara yanına gitmeyi deneyeceğim
(1,580 puan) tarafından
Ben yalnız bırakamam beşikten kalkiyo düşer de yanında yatıp sırtını okşayarak uyutmaya denedim olmadı uyumadı
(12,513 puan) tarafından
Devam pes etmek yok anneler pes etmez :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.