0 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne tür bir konuyla doktorla konuşursunuz??

İlk seansta hemen anlatır mısınız herşeyi??

30 Cevaplar

+2 oy
(581 puan) tarafından
Çok kuruyorum kafamda ve kendi kendime deliriyorum bu yüzden psikolojim çok bozuk kendi kendimi sinir hastası ettim ben :(
(826 puan) tarafından
Bende öyıeyim yaaa eşimler tartışırım falan  sonea tüm gün kafamda boşanırım ayrı eve çıkarım  oğlumla ikimiz yaşarız oda sürünür arkamızda bende yüz vermem demekki bemde delirdim artık
tarafından
Cok saol cnm tesekkur ederim:))
Allah yardımcımız olsun  cok kötü ya delirmemek elde degil
(581 puan) tarafından
Bende öyleyim bazen tartışırken kendimi haksız bile bulduğum oluyor yani ben o tartışma da kafamdakileri eşime anlatsam direk beni yatırır :)
(826 puan) tarafından
Sonumuz hiç iyi değil(((
(581 puan) tarafından
Allahım yardım etsin hepimize cidden
-Reklam-
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Ağzımda bakla ıslanmaz benim dökerim ne varsa
tarafından
Seninki kolay o zaman :)) hemen çözüm bulunur
(5,721 puan) tarafından
İçim dışim bir yaa sevmiyorm böyle olmayı ya saklanması gereken sır olursa seve seve saklarm ama onunda dışında herşeyi kocama anlatırım kaynanam bile kızıyor kız adamlara herşey anlatılmaz diye : D
(7,791 puan) tarafından
Başkası değilde benle ilgiliyse konu bnde oyleyim :D
(5,721 puan) tarafından
Aynen aynen canım napmisim ne etmişim ne yemişim nereye gitmişim saklı kalmaz : D
0 oy
(8,581 puan) tarafından

İzlemiyorum..  fransızım konuya:angel:

tarafından
Orda her tür konudan senaryo var o yüzden sordum..travma yaratacak kadar ne yaşamış olanabilir diye
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Geçmişteki ilişkilerimi anlatırdım 
tarafından
Çok mu karışık kız
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Ben onu konustururum :D:D:D o söyler ben yorumlarım

tarafından
Rolleri değişiriz diyorsun yani:))
(6,919 puan) tarafından
Aynen öyle bide onun hayatını öğrenelim
0 oy
(774 puan) tarafından
Çocukluğumdan başlarım bugüne kadar herşeyi anlatırım tabi bazılarını anlatmak zor olabilir aile sonra ergenlik şimdi evlilik
tarafından
Bir ömüre neler sığıyor ki biz daha yarısında bile değiliz..her dönemde bir zorluk illa ki vardır
0 oy
(859 puan) tarafından

Nazlı' 'nın  yaşadığı şeyi birebir yaşadım sanırım onu:'(

tarafından
Benzer hikayeler çok var bu hayatta zaten yaşanmış gerçek hikayeler onlar da
(859 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Ailem olurdu ilk ailem den başlardım küçük yaşta iki kardeş yapa yanlız olusumuzu sonra qllaha yalvarirdik kışın ne olur şimşek cakmasin diye yurtta kardeşim korkudan koridorda ablaaa diye çığlığı kâbus görünce yatağını islatmasini koynumda onu uyutusumu yaâa deşme yaralarımı gece gece ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Olur açarım burda çoğu arkadaşımız biliyor cnm sana yazdım özelden ama post ta açarım
tarafından
Özele kapatmışsın canım mesajları yanıt veremedim gerçekten zor bir hayat olmuş ama sonradan rabbim bütün güzelliklerini sunmuş sizlere her sıkıntının sonu ferahlık bunu bilmek bile mutlu ediyor insanı Allah çocuklarını sana senide çocuklarına bağışlasın inşallah ❤❤
tarafından
Açtım cnm şimdi çok teşekkürler Rabb'im cümlemizi feraha kavuştursun ❤️❤️
(880 puan) tarafından
Sevgi benimde yurt geçmişim var ablamla anlattıklarının fazlasini yaşadım eksiğini yaşamadım banada anlatirmisin çok.ortak noktalarımız var
tarafından
Anlatırım kuzum ❤️
0 oy
tarafından
Direk silkelenirdim valla Allah affetsin öyle bir pskiyatriye ihtiyacım var 
tarafından
Bazen gerekiyor seni dinleyen anlayan acısını üzüntünü paylaşacak insan olmalı her zaman..
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Kaynanadan nasıl kurtulacağımı sorardım
tarafından
:)) o genel sorun cnm
0 oy
tarafından
Babamı anlatırdım. Ve hemen anlatırdım eminim. Kimseye anlatamadigim yaralarım var içimde
tarafından
Yabancıya anlatmak tanıdığa anlatmaktan daha iyi..en azından ön yargısı olmaz srni tanımıyor dinler anlamaya çalışır..en çok buna ihtiyaç yok mu zaten anlaşılmaya ve dinlenmeye
tarafından
Aynen öyle gerçekten. O kadar haklısın kii aah
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Düşündümde anlatacak bişeyim yokmuş :) 
tarafından
Ne güzel cnm maşallah
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Annem hep derki insan kendi kendinin doktoru olmalı :)
tarafından
Tabii..herşey beyinde bitiyor kendi iradenle iyileşirsin ama bazı travmalarda tedavi şart mesela boncuk hikayesinde yatırmışlardı
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Anlatırdım yaşadığım travmaları o kadar çok şey var ki nerden başlicağımı bilemezdim tabi
tarafından
Bir başlasan arkası gelir zaten..yeter ki dinleyen anlayan olsun değil mi?
(2,479 puan) tarafından
Tabi ki öyle ama ben onları yaşadıktan sonra anlayan olsa nolur oda Ayrı bir konu çok şükür tek başına atlattım şimdi evliyim bir evladım var 2. Yolda o yüzden hiç kafama takmıyorum affetmedim ama geriye de bakmıyorum
0 oy
tarafından
Ben anlatsam doktor doktorluk olur bence ☺️
tarafından
Acaba onların sıkıntıları olunca ne yapıyorlar başka meslektaşına anlatıyorlar mıdır? Sen deyince geldi aklıma :))
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Cocuklugumu ozledigimi anlatirdim kesin. Hemde çok özledim. 
tarafından
Sorma ben de çok özledim keşke dönebilsek o günlere..ip atlardık top oynardık okula yürüyerek grup şeklinde giderdik..hayatın bu kadar zor olacağını düşünmezdik geçim derdinedir bilmezdik çocuk olunca ama maalesef dönemiyoruz o günlere
(3,794 puan) tarafından
Çocukluk bulunmaz hazineymis . Hasta olunca bakan anne korkunca yaslandığın baban. Ne bilim ya öyle huzurlu mutlu kendimi guvende hissederdimki. Geceleri gök gurlese annem babam evde deyip huzurla güvenle uyurdum. Hasta olsam basimi dizine koyardim. Çok özledim çok.  Büyüyünce herşey güzel olucak sanıp can atardım büyümek için.  Ah ah çocukluğumla beraber herseyimi kaybetmiş gibiyim sanki. O mutluluk o güven o huzur yok şimdi
0 oy
tarafından
Kimseye anlatamadıklarımı anlatırdım 
tarafından
Yabancıya anlatmak daha iyi gelir insana
0 oy
tarafından

İzleyip gittiysem anlatmam hiç bişey sürekli aynı cümleler hadi anlat ben seni dinliyorum snaa güveniyorum başaracaksın :D ne bunlar :D

Ben kendi kendimin psikologum :D

Ağlıyorum gülüyorum iki ruh halime göre şarkı söylüyorum ohh mis:D gelsin ben onu duzeltiyim derdi var gibi :D

tarafından
Zaten önemli olan dinleyen anlaysbilen güvenen birinin olması..onlar varsa doktora da gerek olmuyor..maşallah sana hep enerjik ol cnm
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Anlatamazdim ailevi şeylerimi malesef 
tarafından
Aranızda kalır cnm nolcak :)) öyle derler hastayla konuşulanlar kimseye anlatmıyorlar ama bir araya gelimce fikir alışverişi yapıyorlardır
(2,323 puan) tarafından
Ben başkası duyar diye değil tekrar o günleri hatırlamak istemediğim için kimse de bilsin istemezdim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kesin boncuk olur dum hayali dedeler sjsjsjsjs 
tarafından
Biz seni direkt yatıralım hiç dinlemeyle uğraşmayalım :)) bazı travmalar kolay atlatılmıyor tedavi olmadan
(12,777 puan) tarafından
Valla direk yatırın burda iyi psikolejim bozulmuyor rabbim peygamber Sabri vermiş

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 596 göst.
7 Mart 2020 Aile kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 1,602 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Merall (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 382 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gokyuzumavisi__ (25 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 209 göst.