0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebisle evdeyim.   Arada bir kaynanama gidiyom . Artk cok bunaldm evde olmaktan.  Esiminde isi var vakit ayiramiyor bana. . Arkadasmda yok yakında.  Cokk bunaldm yaa offf :(

11 Cevaplar

0 oy
(816 puan) tarafından
Gidebilecegin bi kaynanan varmis bizde oda yok valla duvarlarla konusmak uzereyim. Evden cikinca gidilecek yer bile yok cikip gezeyim diyebilecegimiz
tarafından
Sende bendensin canım:))
(816 puan) tarafından
Esimde bi pazar boş bugun ne yapiyoruz dedim sagolsun para yok nereye gidecezki feln dedi simdiye kadar yatti kalkio arkadaslariyla okeye gitti. Bide gidebilirmiyim dio git canim ne olcak  nasilsa hergunu bana ayiriyon dedim laf vurdum neymis hep calisiyormus bikezde okey  oynasaymis sanki bn heo gezmeye arkadaslarla 5caylarina gidiyom bnde full evdeyim hic dusunen yok valla
tarafından
Ayyy aynı benim esim.  . Arkadaşlarının yanina gitmeyi planliyo bide izin istiyo. Zaten kafana koymussun git
(816 puan) tarafından
Aynen gitme desen gitmeyecek gibi. Bi sekilde gidecek zaten
tarafından
Valla hic düşünmüyorlar bizi.  Benimki diyo evde otur iste
-Reklam-
0 oy
(30 puan) tarafından

Kader arkadaşlarım benim<3 :D

(30 puan) tarafından
Hahahhh nerde yaşıyosun kızım:)
tarafından
Bursada sennnn :)
(30 puan) tarafından
Ankara:) burda olsan arkadaş olurduk okey oynardık bizde:D
tarafından
Okey oynamayida hic bilmem ki :D
(30 puan) tarafından
Hahahh kolay kız nolcak:))
0 oy
(536 puan) tarafından
Benimde bı görümce var kimsem yok burda 
tarafından
Iyi bari kafa denginse o bile yeter
(536 puan) tarafından
Evet çok iyi severim kendisini
0 oy
tarafından
Kuzummm yaa kıyamamm
tarafından
yeniden gösterildi
Napalm tatlım allah baska dert vermesin yinede:)
0 oy
tarafından
Benn malesef cnm ya sadece kaynanam a gidiyorum ama napiyim dışarı çıkınca kızım huysuzlaniyor o yüzden gitmek istemiyorum ya
tarafından
Kac aylık seninki canm.?? Benimki sakin dışarıda ama huysuzlanip ağladığı da oluyor çıktığıma pisman oluyorum sonra
tarafından
2 aylık olcak cnm bnmki bende o yüzden çıkmıyorum canm pişman oluyorum cikinca
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Haftada 1 gun izini var esimin o gunler cikiyorum birde acil bisey olursa markete gidiyorum okadar . Diger zamanlar hep evdeyim.
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Valla bende çok bunalmıştım gidecek biyerde yoktu kaynanama gittim şimdi geldim evime havalarda sıcak insanın evde durası bile gelmiyor 
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Ahhhh ahhhhhhhhhhh
0 oy
tarafından
Tek çık ben çıkıyom valla eşim 5 aydır yok sedece diyorum ben dışarı çıkıyorum diye bitti 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben 5 gün dayanabildim çıkmadan sonra çıkmaya başladım:))
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Aynı benn.... çok bunaldim.......

İlgili bir soru bulunamadı

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...