0 oy
223 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Eşimin babasının barsaklarinda sorun varmış ameliyat olması lazım ama doktor demiş ameliyat olursa solunum cihazjna bagliycaz ameliyat olsa mı iyi olur olmasa mi bide şeker hastası doktor anestezi kaldiramiyabilir iyi düşünün demiş başına böyle bişey gelen oldumu ameliyat olmasada sürekli acile gidiyor karın ağrısından duramıyor ve bunların tüm sorumlusu kaynanam doktor çorba türü yemesi lazım demis kaynanam bikıyokmuş hergün çorba yapmaktan hiç umrunda değil kocası hastalanmis 2 gün bizde kaldı çorba falan yaptım iyiydi eve gitti yine hastanelik oldu bende dedim  bizde kal ben sana bakarım kaynanam yok yok ben bakarim diyor kadının derdi benim yani kocası umrunda değil adam hastalıktan değil pislikten ölecek kaynanam hiç banyo ettirmiyor amacım kınamak değil eşine hizmet etmiycende kime edecen çok üzülüyom valla yaşlı adam geldi bize valla gül gibi baktım zeytin yağıyla masaj yaptım banyo ettirdim koltuk altını temizledim ama kaynanam beni düşman gibi görüyor rabbim içine insAn sevgisi versin sadece biraz rahatlamak istedim kusura bakmayın 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Elden ayaktan düşmüş mü kayinbaban masaj yapıp banyosunu ettirdin canım ? Yinede Allah razı olsun da yüreğin güzel 
tarafından
Düşmedi ama karın ağrısından zor yuruyor yardım alarak yürüyor
tarafından
Düşmemişse kusura bakma ama sana düşmez canım banyosu felan ayıp yani
tarafından
Doğru söylüyorsun  eşim dedi sortuyla yaptir dedi bide gerçekten aşırı pis kokuyor du bide kış camlar kapalı midem bulandı mecbur ettirdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tamam yardim amacli ama karisi olan adamin bamyosunu koltuk altini falan almakta ne bilim bide oglu varken sana dusmezz 
tarafından
Ustünde sortla banyosunu yaptirdim Abla aşırı kokuyor du mecbur yaptirdim kaynanam ayda 1 kere zor yıkar
tarafından
Canim benimmm bak esin varken senin yaptirman dogru deill esine soyle oype seyleri o yapsin yine sen bak buna dedigim hic bisey yok
tarafından
Anladım çok haklisn Abla bi anda vicdana geldim
(424 puan) tarafından
Kesinlikle kesinlikle oğlu yapmalıydı canım
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Babaannem de buna benzer temizlik duş eyvallah yapıyor da yemek konusunda dedem çok nazlı beyin kanaması falan geçirdi kolesterolsüz yemesi lazım dedem ev yemeği istemiyorum pilav yap bana döner al bana poğaça al şuradan derken 2 ayda bir hastanelik oluyor adam. Çok haklısın valla nazlıyor adamı sert çıkmıyor. Babaannem de. Ameliyat olunca kalıcı mı bağlayacak nefes cihazına bizimki daralınca alıyor evde nefes
tarafından
Doktor demiş nefes cikhazına bağlı yaşayabilir çok riskli demis
(13,316 puan) tarafından
Herşey Allahtan da ameliyatın riski olarak değerlendirilmiş korkmayın. Allah şifa versin canım.
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun cnm.  Böyle bir şeyde yorum yapmak iyi değil ama kaynanalarda su var kıskançlık. Benim kayinperim de kanserle mücadele etti bana kucakta geldi kendi yürüyerek çıktı evimden hastalara hizmet çok önemli. Bende kahnanam kızında kalsın babam toparlanana kadar kalsin biraz daha dedim aldığım cevap adamın parası için bakmak istemisin. Gorumclerim bile öyle dedi adam vefat etti bana görümcemin dedigi keşke senle inatlasmasaydik.  Babamı baksaydin şimdi yaşıyor olabilir di dedi 

Çünkü doktor bakımsızlıktan bu duruma düştü dedi

tarafından
Beni çok iyi anladın bizimkide bakimsıklıktan ama kaynanam anlamiyor ben ondan daha iyi baktım için hoşuna gidecene sinirleniyor
tarafından
Fazla usteleme kaynananın karakterini bilmiyorum ama kocam da gözü bile var der bana dedi karaktersiz
tarafından
Der valla hiç şaşırmam kiz 2 gün kaldı sadece kadın 100 defa aradi her aramada benim dedikodumu yapıyor
tarafından
Fazla usteleme mesafeli davran 3 gün sonra adam vefat etse. Kocamı bakıyordun bnide bak der
tarafından
Ona bakmam 2 defa doğum ettim aramadida gelmedi de bide üstüne çocuklarıma beddua ediyir

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 871 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
+1 oy
6 cevap 111 göst.
12 Eylül 2024 Diğer kategorisinde -Hemdem- (3,878 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 426 göst.

396,335 soru