0 oy
81 göst.
Aile kategorisinde (397 puan) tarafından
Kızım iki gün önce grip oldu burnu akıyor ateş öksürme yok Ama çok kötü burnu tıkanıyor bugün de bana geçmiş kulaklarım ağrıyor damağım kaşınıyor burnum akıyor sanırım ben de hastayım iyileşmemiz için ne yapmalıyız bu arada hiç corona geçirmedik bu belirtiler griptir değil mi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,431 puan) tarafından
Ben de 33 haftalığım iki gündür mahvoldum sadece sıcak suya limon sıkıp içiyorum 

Size de çok geçmiş olsun kızın için bilmiyorum ama kendin için nane limon ıhlamur bu tür şeyleri kaynat iç canım 
(397 puan) tarafından
14 aylık kızım içebilir mi nanelimon
(1,431 puan) tarafından
Bilmiyorum canım burda tecrübeli anneler var benim o konuda bilgim yok ama sen bol bol tüket sıcak suya bile limon sık gün içerisinde iç geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bi doktora gitseniz kaç aylık kızın?? Büyükse çorba yap sıcak için sıvı tüketin. İnşAllah korona deyilsinizdi canım çabuk iyileşin. Ama doktora gitmenizde fayda var
(397 puan) tarafından
14 aylık canım
(826 puan) tarafından
Allah bağlşlasın bi çorba yap sıcak sıcak için. Geçmiş oısun ama burun damlası oluyo bebekler için kullana bilirsin canım burnu açılsın diye
0 oy
(107 puan) tarafından
Benim kızımda 14 aylık oda grip oldu ondanda Bana  geçti ikimizde gripz biz Dr gittk antibiyotik kullanyrm şuan kızıma ıhlamur ayva elma kuşburnu zencefil 2 3 damla limon sıktm kaynattm ikimizde ondan içiyoruz hatta kızımın bugün öksürükte başladı dikkat et cnm fazla bekletmeden Dr götür 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 495 göst.
20 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 777 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 275 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 253 göst.