0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (2,189 puan) tarafından
Esim uzman cavus dogu görevimiz cıktı önerdiğiniz bir şehir yada doğuda yaşayanlar varmi

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim ki de uzman ya malatya ya diyarbakır yazcaz sanırım ama anca seneye
(2,189 puan) tarafından
Bize bu sene cikti canim asayis mi Eşin
tarafından
Yok canım hava kuvvetleri personeli
tarafından
Benimki de hava kuvvetleri :))
tarafından
Hava kuvvetleri, komando veya karaya göre biraz daha rahat. Şu an genelkurmayda çalışıyor kara kuvvetlerini birden tayini çıkardılar üstüne suriyeye gönderdiler hava ve deniz de pek öyle olmuyor 3 5 kuruş maaş onlara göre az ama kafamız rahat
tarafından
Evet tabii en rahatı. Ama Benim eşim de gitti İdlibe 1.5 ay. Allahtan uzamadı da geldi hemen nasıl zorlandım anlatamam.
-Reklam-
0 oy
(508 puan) tarafından
Eltim mardindeydi çok güzeldi rahattı lojmanda verdiler iyiydi yani eğer lojman puanınız varsa doğuda çok iyi oluyor bizimde seneye bakalım hayirlisiyla
(2,189 puan) tarafından
Mardinde es götürülmeyen cok yer var diyorlar canim :/
(508 puan) tarafından
Aa onu bilmiyorum olabilir
0 oy
tarafından
Diyarbakirdaym is nedeniyle cok iyiinsanlar vslla buraya gel
(2,189 puan) tarafından
Kira pahali diyorlar öyle mi peki
tarafından
Evet canm benm oturdugum semt en ucuz 1.500 den başlıyor
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Doğu turuna çıkmıştım Urfa harika bı yerdii Van da güzeldi baya
(2,189 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım araştıralım bir
(1,845 puan) tarafından
Zor oluyodur başka şehir bambaşka insanlar Allah yardımcınız olsun
(2,189 puan) tarafından
Aynen yaa aslında kendimden de cok esimin isinin rahat olmasını sıkıntı cekmemesini istiyorum  canim cok sağol amiiiinnn
(1,845 puan) tarafından
Siz mutlu huzurlu olduktan sonra herşey kolaydır öyle böyle geçer zaman ❤️
(2,189 puan) tarafından
Sizde cook mutlu olun canim herşey gönlünüzce olsun ♥️
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Diyarbakır doğunun parisi
(2,189 puan) tarafından
Orayı duyduk ama kiralara cok pahali diyorlar
(3,921 puan) tarafından
Mardin'de kiralar uygun
(65 puan) tarafından
Biz diyarbakırdayız kira 1700 lira malesef
0 oy
tarafından
Bitlis tatvan.  Doğunun en güzel seçilen ilçesi. 
(2,189 puan) tarafından
Cogu kisi bitlisi onermis canim tercihlerin arasina koyariz insallah hayırlısı olur
0 oy
tarafından
Erzurumdayim güzel yer
(2,189 puan) tarafından
Ilcede misiniz
tarafından
Evet ilcedeyiz
0 oy
(76 puan) tarafından
Van en iyisi  gezileccek yerde var kiralar  400 1000 arasi  bakicaginiz  yere göre degisir   ucuz  bende 
(2,189 puan) tarafından
Canım istanbulda 1700 kira veriyoruz ve değmiyor. Aldigimiz faturalara kiraya ve yiyip icmemize gidiyor burda yasam zor küçük sehir istiyoruz az insan rahat is
0 oy
(163 puan) tarafından
Ben Iğdırlıyım küçük bir şehir. Yani pek sorunu sıkıntısı olmaz eşinin. Rahat edersiniz. 
(2,189 puan) tarafından
Insanları samimî mi peki terör olaylari filan oluyor mu. Suan bende istanbul dayim
(163 puan) tarafından
O tür şeylere pek denk. Gelmedim. Yani kendi halinde. Bir şehir. Küçük olduğu için herkes. Birbirini tanır sever sayar yabancının da Kadri kıymeti bilinir misafir Perver Bir şehir. Birde kira falan uygun yani
0 oy
(167 puan) tarafından

Arkadaşım herkes gezdiği yerin güzelliğini yazmış Diyarbakır parismiş verirler Allah korusun sizi sura vs uğraş dur eşin i 2 yıl göremezsin 2 yıl sonra belki görürsün doğunun güzelliğine göre değil dış karakol u az olan yere göre yazacaksın senin önceliğin parisi gezmek değil de eşini görmekse tabi bu arada eşim uzman komando 

(2,323 puan) tarafından
Evet katılıyorum. Ve kaçırılan 13 asker ve polisin çoğu Diyarbakırda araçların önü kesilerek alınmış ben şahsen asla Diyarbakıra Hakkari Şırnak batman oralara gitmeyi istemem çünkü oralarda terörden nefret edenler kadar destekleyenlerde var malesef.. Teyzemin kızı batmana gitmişti eşi uzman dı aynı toplu ulaşımda bile kürtçe küfür ediyorlardı diyor asker polislere ama ben susuyordum eşime zarar  vermesinler diye diyordu..
tarafından
Bu söylediklerine uygun nereler var mesela
(2,189 puan) tarafından
Canim ben yasayanlardan bilgi edinmek istiyorum tabiki esim önemli ben alisirim kimsem olmasa da esim yanimda isim rahat derim evimde durrum. Böyle bilgi edinmek icin sordum peki nereleri onerirsiniz yada hangi şehirlere gittiniz memnun kaldınız mı. Diyarbakır hakkari sirnak tunceli düşünmüyoruz
(167 puan) tarafından
Tunceli yi öneririm muş çok çalışıyor batman o öeneriirim
(2,189 puan) tarafından
Tunceli terör bölgesi diyorlar. 24 24 çalışıyoruz Şu an muş ne kadar çalışıyor
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Eşin asayişçi mi canım? Bizde bu sene bekliyorduk seneye kaldı çok şükür. Biz mesela Iğdır Kars Malatya Bitlis buraları yazmayı düşünüyoruz. Çünkü daha az riskli. Birde doğunun insanları hep sıcakkanlıdır ama diğer bölgelerde teröre destek veren İnsanlarda oluyor bazı bölgelerinde o yüzden. Urfa fln da çok iyi ama Urfa doğu diye geçmiyor sadece Siverek fln geçiyor oralarda riskli bölgeler. 
(2,189 puan) tarafından
Evet asayisci canim. Siz hangi sehirdesnz şuan. Malatya 4.5.bolge olmadığı icin yazamıyoruz yoksa cok istiyorduk da. Bitlis düşünüyoruz bayburt onerildi ama orasi nasil bilmiyoruz
(2,323 puan) tarafından
Şuan istanbuldayız canım. Siz Bitlis Van Iğdır fln yazın bence.
0 oy
(109 puan) tarafından
Şanlıurfa rahattır 
0 oy
(841 puan) tarafından
Biz mardindeyiz bulunduğumuz yer terör olayi olan gelişmemiş yer ama esim getirebildi beni şükür is konusundan rahat arkadaşlar komşular hep uzatma verdi 
(2,189 puan) tarafından
Çok şükür canim. Mardinde es götürülmeyen yer cok oldugu icin korkuyoruz 2.cocugum olcak ayri napariz keske güzel temiz bi yere ciksa
(841 puan) tarafından
Benim esim de basta götürmedi dış karakola verdiler dıştan gelip gidiyor cidden hayirli yer cikar inşallah goturememek zor
0 oy
(758 puan) tarafından
sana tavsiyem sanliurfa SİVEREK e gelin  urfaya bi saat diyarbakira 1 saat adiyamana 1 bucuk saat  hepsinin ortasinda .. 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Erzurum, erzincan, kars, ağrı, ığdır ve Ardahan 

Ağrıda 2 sene görev yaptım yukarıda saydigim illerde de arkadaşlarım vardı ziyarete gittim her haftasonu sessiz sakin iller.. insanları çok sıcak kanlı ve öğretmene inanılmaz saygı duyan toplumlar.. 
(2,211 puan) tarafından
Vallahi ben çok memnun kaldım, allah hepsinden razı olsun inşallah.. doğu görevi değil batı görevi yaptırdılar sağolsunlar..
Tek problem aşırı soğuk  :)))
(1,016 puan) tarafından
Haaa evet yaa canım çok çok soğuk:)) cidden buralar aşırı öğretmen seviyor. Kendimde köyyerder ücretli yapmıştım oralarda öyle. Merkezde mı yaptın görevi???? Ben hala Doğubeyazıt tyım.. Karadeniz'e e gitcez inşallah
(2,211 puan) tarafından
Doğubeyazıt / Atatürk ilkokulunda yaptım:)
(1,016 puan) tarafından
Aaa ne güzel buranın en iyi elit okullarında birinde görev yapmışsın:) he güzel anılar biriktirmişsin
(2,211 puan) tarafından
Evet gerçekten öyle, hepsine minnet borcum var.. ilk görev yerimdi hayatım boyunca unutmayacağım öğrenciler veliler biriktirdim..
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Benimde eşim memur biz urfadayiz güzel memleket imkanları çok iyi kışı yok ama yazı aşırı sıcak ama urfada hayat çok pahalı bide insanlarına bi türlü ıslanamadım 3 yıldır burdayız inşallah eylül ayında gidecez sana bitlisi tavsiye ederim insanları çok sıcak geçimi baya ucuz sahili var (vangölü) bizde oraya tayin istiyecez bitlis tatvan ve bitlis ahlat vede merkez inşallah çıkar 
(2,323 puan) tarafından
Evet Bitlis çok güzelmiş ben Bitlis liyim ama sadece küçükken gitmiştim ama eşimin arkadaşları Bitlis'e gidenler hep tavsiye ediyor çok rahat ve güzel diye bizde bitlisi yazcaz seneye bakalım hayırlısı inşaAllah ☺️
(2,189 puan) tarafından
Sağol canim bitlis ve batmani duymuştum aslında simdi aklima daha cok yatti. Bide bayburtu hic duydunuz mu nasil
0 oy
(1,175 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Urfa canm ev falan hersey cok uygun cokta guzel 
(2,189 puan) tarafından
Esim urfaya tercih yapamıyor canim 4.ve 5.bolge olmadığı icin :(
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Mardindeyim buyrun gelin
(2,189 puan) tarafından
Sağolasın canım benim es götürülmeyen bolge ve ilceleri var dedikleri icin korkuyoruz biraz
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Erzincan Erzurum Elazığ Kars Ağrı Sivas kaydırma birlikmiş Malatya 
0 oy
(4 puan) tarafından
Van'da kiralar binin altında 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.