0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (469 puan) tarafından
Benı cuma günü aramıs lar kızım mesgule atmıs sonra bı yakınımı aramıs lar bize geri dönüş yapsın yoksa yardım basvurusu iptal olacak demıs ler yakınım beni aradı boyle boyle ara diye aradım bilgi aldılar esin ne ıs yapıyor kac kısısınız cocuk sayısı tarla ve hayvancılıkla ugrasıyor musunuz diye bende cvp verdim sonra telefonunza bilgi gelir dediler e devletten baktım sosyal yardıma basvuru yazıyor acaba cıkarmı böyle olan varmı aranızda

6 Cevaplar

0 oy
(1,808 puan) tarafından
Allah gönlünüze göre versin inşallah kimseyi darda bırakmasın 

Bi bilgim yok benim
(469 puan) tarafından
Sagol canım
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
İstanbulda evlere gelip kontrol ediyorlarr yardim vermeden önce ona gore degerlendirip sonra sonuc cikiyor sen nerden din 
(469 puan) tarafından
Sivas dayım canım
(1,667 puan) tarafından
Ordaki isleyis nasil pek bilemedim cnm ya
(469 puan) tarafından
Canım bende bilmiyorum aradılar bilgi aldılar kac cocuk esin ne ıs yapıyor evde kac kısısınız tarım veya hayvancılıkla ugrasıyormusunuz gibi sorular sordu cvp telefon gelir dedi bugun baktım sosyal yardım sorgulaya basvuru yazıyor
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Sartlarin uygunsa çıkar canim. Ilk başvurunsa sms gelir ne kadar yattığı falan . Birde onaylanmazsa direk iptal ediyorlar , aradiklarina göre verirler kesin.
0 oy
tarafından
Bende ilk duydum normalde basvuru bizzat aliniyo ama her yer farklı oluyo demk
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Gida yardımı cikar cnm
0 oy
tarafından

Eve gelip kontrol ediyolar İstanbul dayım bende eve geldiler konuşduk falan evrakları teslim ettim haber bekliyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 161 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ayseglll (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 249 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 417 göst.