0 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde (6,833 puan) tarafından
Kizlar annem oglusuma kunye almak istiyor kunye ki alsin ceyrek mi karar veremedim sizce 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
künye derken ismi yazan bileklkmi altın 
(6,833 puan) tarafından
Aynen canim isim yaziliyor ya ondan
tarafından
ben alem kizima 300tlye pahalı ya 1000 e kadar varmış ama bileklgi ucuza alirsn mesela benm aldgm satarken para edicgni sanmam ama satmak için de almdm :) ilk ve son ccgm olduğu için hatıra olarak klick nasipse ona. eğer hatıra kalır vs diye dsnmuorsn çeyrek daha iyi olur
(6,833 puan) tarafından
Maddi durumun yetersiz geldigi yerde bozdurmak istersen 200 liraya anca bozarlar canim iyi dusunum ben
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bence künye hem hatırada kalır

Ama maddi durumunuz sıkışık ise o gelicek ceyregede ihtiyac duyabilirsin 
(6,833 puan) tarafından
Yok canim ceyrege ihtiyac duymayiz bende diyorum gelen ceyreklerle kendime isimli kolye yaptiririm oglumun adi yazili guzel olmaz mi
(2,484 puan) tarafından
Künyeyi annene yaptir kendinede gumus ama altin kaplamali cok guzel kolyeler var 150 tl gibi bi fiyat elbet gelen giden olur para veren olur sende ustunu tamamlarsin oyle al kendine kuzum :))
(2,484 puan) tarafından
Ben o kolyelerden cok begeniyodum alicaktim esim bekle alma dedi 15 temmuzda 3.senemiz dolucak bizim altin yaptiricak aynisindan maddi imkanin varsa altin yaptir yoksa dedigim gibi 150 tlye o kolyelerden al
(6,833 puan) tarafından
Bende altin yaptirmayi dusunuyorum cok hevesleniyorum cunku isim yazili kolyelere cok hos duruyor
0 oy
(536 puan) tarafından
Bence çeyrek alsın daha iyi
(6,833 puan) tarafından
Hmm fikrin icin tskederim canim
0 oy
tarafından
Künye daha iyi 
(6,833 puan) tarafından
Amaa onuda bi kac ay takmaz mi ya
tarafından
Hatıra kalır büyüyünce annesi
tarafından
Onlarin buyukleride oluyo ama fiyati biraz pahali ama 3 yasina kadar rahat takar digeri ise kucuk oluyo ama 1 yasina kadar rahat takar onuda
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Kunye alsin bence

(6,833 puan) tarafından
Tamm canim cevabin icin tskederim
0 oy
(816 puan) tarafından
Kunye kalici hatira oluyor ilk oglumda kayin validem kunye yaptrdi sakliyorum ogluma takilan ceyrekler bozuldu gitti tek kalan sey kunye o yuzden hatira icin kunye mntikli. Ama ihtiyaciniz varsa eksikleriz varsa ceyrek taksin bozdurup eksikleri gderirsiniz. Durumunuza gore karar verin
(6,833 puan) tarafından
Anladim canim cevabin icin tskederim
0 oy
tarafından

Annen bilir cnm kunye cocukta dusebilir calinabilir ceyregi saklarsin

Ama kunyeninde adi var daha cazip geliyo kunye:))
0 oy
(12,777 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kunye alsin

Sende kolye yerine anne sutu ve bebegin sacindan kolye oluyo onu yaptır cok istiyoejn ama 200 vs diyolar 

(6,833 puan) tarafından
Hadii yaa ilk defaa duydummm nasil oluyo oo
(12,777 puan) tarafından
Google yaz cnm anne sutu ile kplye diye bebegin sacundan icine bas harf yaziyo lar gumus pahali biraz ama çok  anlamli bence
(12,777 puan) tarafından
Bak foto yukledim nesela oyle hen sutun saci vs isimlkl bence modasi gecti
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Bak canim bundan diyodum ben

image

(6,833 puan) tarafından
Ayyy cokk guzelmisss canim kesinlikle kararimi etkiledin
(2,484 puan) tarafından
Valal kuzum bu sayfayi takip ediyorum cok guzel seyler var bi bak derim
0 oy
(6 puan) tarafından
Bence künye alsın onu bozdurmazsın hatıra kalır benim annemde bileklik alıcak aynı modelden eşimde bana alıcak kısmet olursa  çeyrek akrabaların getirir yaptırırsın kolyeni diye düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Ceyrek illa bozdurulur ama kunye hatira kalir en azindan
0 oy
tarafından
Erkekse bence ceyrak alsin hem bagli .hap sattigin zamn iyi gider kkonye erkege gitmeZ benim dusuncem 
(6,833 puan) tarafından
Hmm tskederim canim fikrin icin saol
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Hatirasi kalsin bozmam dersen kunye aldir ama yok ilerde lazim olur yatirim olur sakliycam dersen ceyrek daha mantikli. Benim kizima kaynanam bilezik aldi esimin babaanneside bilezik yapti annemle ananemde birer ceyrek vermisti toplanan paralaro birlestirip ceyreklerle bi bilezikte biz yaptik 3 tane olunca vazgectik sonra bizim yaptigimizi bozup kizima kunye aldim kendimede isimli kolye yapmistim. Takiyoruz hala.
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Künye tabiki çocuğuna hatira iste ... 
0 oy
tarafından
Valla annemlerde dedi ceyrek mi kunye mi die ben kunye istedim hem ilerde hatira olarak kalir  suanda 3 tane kunyesi var kaynanam ve esimin teyzeside yapti kiyafetine gore takiyom
0 oy
tarafından

Oglunun 2 kunyesi olan bi anne olarak kesinlikle ceyrek diyorum ben  cocuklar cok cabuk fark ediyo ve surekli oglum agzina sokuyodu cikardim cok takamadik.

Simdi bozdurmak istiyorm cok ucuza gider diye esim izin vermiyo e bidahaki cocuga kullanicakta degilim yunus emre yazan kunyeyi napicam bilmiyorum:D

tarafından
Bizimde 3 tane ben kullana bildigim.kadar kullancam bakalim
0 oy
(214 puan) tarafından
Kunye hatıra kalır ıyı olur bence 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Kunye bence daha guzel oglumada eşim almiśdi kizima da aldik bu gun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Imagineperest (1,448 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 39 göst.
16 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Unalgll (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraeymen (574 puan) tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...