0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Kızım ayın 22 sinde 6 yı bitirip 7 e girecek 5 6 gün oldu mama icmiyor ağzını kilitliyor kesinlikle acımıyor yoğrut meyve falan vermeye calışıyorum onuda yemiyor ağzını sıkı sıkı kapatıyor oturup ağlıyorum bir sürü mama değiştirdim icmiyor sabah 10 da uyandı 3 tane bebek bisküvisi bitane Danone yedi o saaten beri hic bir şey yemedi lütfen bana bir akıl verin

3 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Yedikleri hic saglikli seyler degil canim bastan bunu soyliyimde dislerine baktin mi dis mi cikarior 
(1,264 puan) tarafından
Canım ben farkındayım ama artık o kadar cok yoruldum ki bitane Danone vermek zorunda kaldım başka bir şey yemiyor
(5,913 puan) tarafından
Yemiosa zorlama verme aclik hissi olussun cocukta smdi o danoneyi vermeseydin belki mamasini yada ek gidasini yicekti danone sekerli ve onu tok tutar ne kdr kucuk birsey olsada aslinda migdesi icjn buyuk
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(672 puan) tarafından
Canim onlardaki seker orani fazlaysa tok tutmus olabilir. 

Yogurt meyve falan versen, Ben etrafa oyuncak koyup veriyorum agzina, yemek istemiyor ama az az olsa da yiyor kizimm 7 ay bitti bu gün
(1,264 puan) tarafından
Veriyorum yoğurt evde meyve püresi yapıyorum maymuna dönüyorum 2 3 kaşık yiyene kadar ama görseniz ağzını nasıl kapatıyor
(672 puan) tarafından
Atak haftasinda olabilir
(1,264 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ya
(672 puan) tarafından
Atak hesaplama diye yaz arama motoruna, dogum tarihini yaz, atak mi yaziyor, bebekler bu dönemde huysuz olabiliyor
(1,264 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Şekerli gidalar yediği için başka şeyler yemek istemiyor olabilir. Aç karnına keşke onlari vermeseydin. En azından sadece yogurt yesin daha iyi. 
(1,264 puan) tarafından
Canım yese zaten vermem onları yemiyor ki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
2 cevap 128 göst.
5 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnie9094 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 353 göst.

384,731 soru

11,508,401 cevap

35,165 kullanıcı

...