0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
Kızlar 3 ay önce doğum yaptım henüz korunmuyor uz şu an yani geri çekilme ile doktora gidip bilgi alabilir miyim ne ile korunma gerektiği ile ilgili bilgi verir mi doktor hap iğne vs spiral düşünmüyorum ama hap ve iğne de hormon muş kilo ve yapıyormuş bilgisi oln kullanılan var mı yani hap ya da iğne için doktora mı gitmek gerekir 

8 Cevaplar

0 oy
(66 puan) tarafından
Hap iğne tehlikeli hormon bozukluğu yapıp kilo aldırıyo sipiral da takmak istemiyosanız en güvenlisi kondol yani prezervatif 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor sana ayriyeten ne verebilirmi sadece spiral önerir onunda herkesin bünyesi kabul etmiyor kimisinde çok kanama yapıyor yinede sen bilirsin 
0 oy
tarafından
1 yıldır aylık iğne yaptırıyorum kilo almadım aksine zayıfladım
(402 puan) tarafından
Bünyen zayıfmıydı yani bnm yapım kiloya müsait o yüzden korkuyorum kilo alırım diye
tarafından
63 kiloydum şuan 53 kiloyum canım
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Bunlari dusunmuyosan spiral kaliyo geriye geri çekilmeye de asla guvenme
0 oy
tarafından
Biz prezervatif kullanıyoruz ne gerek var hormonlarımızı bozmaya üstelik güvenli de değiller
(402 puan) tarafından
Eşim istemiyor
tarafından
O zmn başka yol yok ya :(
0 oy
(372 puan) tarafından
Yalan hapın kilo aldırdığı falan 
(372 puan) tarafından
Evet akşamları 11 de içiyorum
(402 puan) tarafından
Anladım cnm bn unuturum diye korkuyorum bide bnm bünye kiloya müsait kilo aldırır diye korkuyorum
(372 puan) tarafından
Yok canım alarm kur ilaçtan 2 kutu al bir herzaman kullandığın bi çantaya koy birini ben bebek çantama koyuyorum biri de evde oluyo
(402 puan) tarafından
Sen kiloya müsait misin yani ben müsaitim şu an iyiyim de hatta vermem lazım birazcık yeni doğum yaptım bide hap kilo yapar diyede korkuyorum
(372 puan) tarafından
Ben zayıfım canım almak istiyorum
0 oy
(14,032 puan) tarafından
En sağlıklı ve güvenilir olan prezervatif 
(319 puan) tarafından
Ben öyle hamile kaldım ama oğlum da daha çok küçük:)
(14,032 puan) tarafından
Zaten %100 korumuyor ama en iyisi o :)
(319 puan) tarafından
Aynen sağlıklı olan o ama işte biz hiç korunmadik takı oğlum doğana kadar 5 ay öyle korunduk ama işte kaza olmuş demek onunla . Oğlum suan 9 doldurdu ben 15 +5 haftalık gebeyim
(14,032 puan) tarafından
Ya hepsinde RİSK var döncen arkanı uyucan en iyisi o :D
(319 puan) tarafından
:)))) DOĞRU
0 oy
(615 puan) tarafından
Geri çekilme yöntemi hiç güvenilir değil canım. Tam korunma bile sayılmaz. Neden prezervatif kullanmıyorsunuz? 
(402 puan) tarafından
Eşim istemiyor

İlgili bir soru bulunamadı

380,042 soru

11,376,363 cevap

34,861 kullanıcı

...