0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Arkadaşlar 3 senelik evliyim. 2 çocuğum var. Biri bebek biri 3 yaşına girecek. Oturduğum ev 2 odalı balkonsuzdu havasizdi artık 2 çocukla sigamadik yazları zor oluyo diye taşınma kararı aldık. Aynı oturdugumuz semtten. Eşimin ailesinden ve anneannesigilden  biraz uzaktik. Şimdi yakınlarına geldik. 2 güne bize geliyorlar. Geldiklerine bişey demiyorum ama 2 çocukla bazen gece uyuyamadım bile oluyo. Sağolsun anneannesi bişey yapınca edince getiriyo ama 3 yaşındaki oğlum onları görünce çok simariyo normalde öyle değil. Ben iyimi yaptım kötümü bilemedim. Uzaktayken de geliyolardi ama bu kadar değil. Büyük oğlum sürekli babaanne diye sayikliyor hergun gördüğü için çocuk o daha biliyorum ama zorlanıyorum sanki evim toplanma kampı gibi oluyo. Daha çok şey var yazacak ama uzun oldu diye yazamadım . Bana bı akıl verin napiyim

11 Cevaplar

0 oy
(1,808 puan) tarafından
Iyi etmemissin o zaman 
(111 puan) tarafından
Heralde :(
(1,808 puan) tarafından
Cok zor oluo hergun hergun cocuklar yoruo zaten allah yardım etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Ya tasincan ya da eşinle konusacn biraz mesafeli olacaklar başka çare yok gibi
(111 puan) tarafından
Daha Yeni tasindik bı çok masraf ettik tasinmamiz imkansız suan
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Kötü olmuş madem evden çıktınız daha uzak yere gitseydiniz. Gelip gitmeleri bitmez yada mesafeni koy canım arama sorma teline bakma 
(111 puan) tarafından
Eltimde yakın olcak o da 3 katlı evde birlikte oturacaklar. Düğünü olcak onunda. O gelince duzelirlermi acaba
(1,424 puan) tarafından
Bilemem  umarım ona giderler artık oda bıkar uzuldum. Sen mesafeni koy arama tellerine bakma cocukdaymis tel falan de. Birazda eşinin yanında kendini rahatsız yap hasta gibi onlar eşini arayınca karım rahatsız falan der gelmeyin gibisine
0 oy
tarafından
Başka büyük bir eve tasin 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İyi olmamış onun dışında sıkıntı yoksa çok takmamaya çalış 
0 oy
tarafından
benimde uzaga gidesim var dertsiz basina dert almissin artik olmus olan keske oturdugun alana baksaydin
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(23 puan) tarafından
Daha yeni taşınmışsınız onlarda bi heves gelip gidiyodur sonra düzelir 
0 oy
tarafından
Kuzucum sana zârarlari yok ise huzurunu kacirmiyosalar bence sorun yok hem pandemi dönemi evde çocuklar sıkılıyor bunaliyor en azından çocukların iki insan görür açılırlar
0 oy
(160 puan) tarafından
Senin esinle huzurunu kacirmiyolarsa gelsinler sevsinler torunlarini ne varki bunda hem ne guzel seviyolar ki geliyolar ben 3 aydir gitmiyorum aramiyo bile kadin torununu
0 oy
(5,220 puan) tarafından
zili sigortadan kapatcan çalmıycak telefonuda kısıp yatıp çocuklarla bigüzel uyku çekicen insanlar anlayışsızsa sende kimseyi eğlendirmek zorunda değilsin
0 oy
tarafından
Ne kadar uzak o kadar iyi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eda1453 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 97 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 416 göst.