0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
Ya merhaba kizlar 28 haftalık hamileyim okuyorum burda herkes bebişinin kaç gram olduğunu falan söylemiş doktoru biliyo ben bilmiyorum soruyorum cevap vermiyolar ilgisizler insanı tersliyolar Ankara'da oturuyorum bana yakın olan hastane Ankara eğitim ve araştırma hastanesi başka hastaneye gitmek istiyorum ama eşim kızar diye çekiniyorum ama yeterli bilgi alamamaktan da sıkıldım önereceğiniz iyi doktor hastane varmı düzgünce ilgilenen 

5 Cevaplar

0 oy
(3,213 puan) tarafından
Çok enteresan böyle birşey ilk defa duydum 10 gr ken de söylerler normalde doğana kadar boyu kilosu hep bilinir
(149 puan) tarafından
Bana kılı ve boy hiç söylemediler baktım burdakiler hep biliyo benim doktorda bı problem var dedim bende
(3,213 puan) tarafından
Evet var canım söylemesi lazım
(149 puan) tarafından
Deistircem bakalım doktoru inşallah düzgün bulabilirsem
-Reklam-
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Esin niye kızsın ki durumu izah et oda sana anlayışla karşılar zaten her doktor söylüyor boyunu kilosu deseydin bebeğim kaç kilo merak ediyorum niye söylemiyor ki 
(149 puan) tarafından
Değişikler ya sürekli olarak bı tersleme eşimde kizmazda annesi sürekli ne hastaneye gidiyo diyip duruyo hâlbuki aydan aya gidiyorum
0 oy
(196 puan) tarafından
Doktor asistanına kayıt için bilgi veriyo aslında bilgisayara kayıt ediliyo bilgi kaç hafta kaç kilo kaç cm duyarsınız o sıra ama bilgide vermesi lazım size devletemi gidiyosun 
(149 puan) tarafından
Devlete gidiyorum burda asistan kontrol ediyo not aliyo doktor telefon la oynuyo muhatapa alıp konusuncada tersliyo
(196 puan) tarafından
Canım eşinede bu şekilde söyle değiştir hastaneyi doktoru bukadarda olmaz yani asistanın bakması saçma olmuş
(149 puan) tarafından
Öyle yapicam artik
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bende Ankara'da yaşıyorum Gazi üniversitesine gidiyorum çok ilgililer her soruna cevap alıyorum tek tek gosteriyo ekranda bebeğimi❤️❤️Şehir hastanesine iyi diyolar 
(149 puan) tarafından
Ekranı bana bile cevirmiyo ultrasonda fotoğraf falan vermiyolar orda veriyorlar mı ama çoğu hastane de vermiyolarmis galiba randevulu mu randevusuz mu gidiyorsunuz bide hangi doktor acaba ay çok soru sordum ama
0 oy
(26 puan) tarafından
Şehir hastanesi muazzam iyi bence bende önce ankara hastanesine gidiyordum ama artık şehir hastanesine gidiyorum ve çok memnunum sadece uzak olması biraz sorun doğumuda orda düşünüyorum nasipse
(149 puan) tarafından
Peki orda ultrasonda fotoğraf falan veriyolarmi bana da uzak şehir hastanesi biraz
(26 puan) tarafından
Fotoğraf vermiyor ama güzel ilgileniyorlar ve sorularına cevap alabiliyorsun tersleme filanda yok yani

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 98 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Busra_S (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Aysekulder (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.