0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çocuklarıma kaynanam kendı evimde bakıyor işten geldim tam bir bucuk saattir evlatlarimla vakit geçirdim eşim olucak insan ust katta yanıma dahi gelip beni merak etmiyor genelde hep ben giderim yanina hiç ilgilenmiyor hep bilgisayar basında oynuyor bu sefer inat ettim gitmicem yanına diye iki saat oldu eşim beni merak dahi etmiyor sizce bu adam neden böyle beni sevmiyor mu ozlemiyor mu

8 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Duygusuz ay.i haklısın 
(327 puan) tarafından
Ama ben duygu doluyum önü özlüyorum ama o beni ozlemiyor
(8,081 puan) tarafından
Kıyamam canım eşinle güzelce konuş nedenini sor bakalım ne dicek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Galesiz demkki
(327 puan) tarafından
Anlamadim da
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Esine aorsana canm neymis derdi normalde inmesi lazim. Bn calismadigim icin isimi karsilayan ben olurum ama.. genede yanina inmesi lazm tabiku
(327 puan) tarafından
Umrunda değilim baksana
(4,152 puan) tarafından
Sende takma o zamn canm. Hic sormaa ona nasil oldugunu yaninada gitme kacan kovalaniyo bu erkkler bole cok pohpohlamican
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bu kocalarinn bi taraflarini fazla kaldirdik bizz yüz verme kiz az o kossun senin pesindennn 
(327 puan) tarafından
Evet hep ben giderdim bugün gitmedim gördüm işte adamin umrunda degiliz
0 oy
(608 puan) tarafından
Eve geldin mi gelmedin mi diye aramadı da mı
(327 puan) tarafından
Aramadi sormadi evdeyim ve hala gelmedi yanıma
0 oy
(130 puan) tarafından
Bir kaç gün o yokmuş gibi davran  bakalım hiç mi ilgilenmiyek sende bide bi ara o bilgisayarın geçmiş dökümanlarını kontrol et neler yapıyor diye 
0 oy
(130 puan) tarafından
Canim benim esimde bilgisayarda oyun oynuyo benle ilgilenmiyo asla ne bi sohbet ne bisi yanina oturuyorm iki laf etsin guzel kelime soylesin diye agzinin icine bakiyorm tik yok anca bilgisayar oynuyo hatta bn kizimla ilgilenim gidim yatiyorm esimde gece 4 de gelip yankma yatiyo geri sabah kalkiyo gormuyorm kaltigini bile kari koca iliskisi hic yok
0 oy
(826 puan) tarafından
Oyuna dalan kafayı kaldırmıyor şekerim sen 2 saat demişsin o farkında bile değildir kaç saattir oynuyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 120 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (262 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 1,139 göst.
20 Ocak 2022 Aile kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 380 göst.
31 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Euaguclu (26 puan) tarafından soruldu

385,011 soru

11,515,021 cevap

35,174 kullanıcı

...