0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (894 puan) tarafından
Ateşi 38. 5 Du öğlen hemen üzerini incelttim 38 indi gün içinde sürekli ensenini kontrol ettim üşümesin diye hep sıcaktı az evvel titrer gibi oldu baktım ateşine 37. 7 de acaba üşüyor mu diye panikledim ayaklar bacaklar buz gibi gövde ense baş sıcak ne yapacağımı bilemedim şimdi uyudu alnına bez koydum belden aşağısını örttüm. 38.5 olmuş ateşi büyük ihtimal diş ama gün içinde inşallah üşütmemiştir. Ne kadar daha sürer diş ateşiyse eğer

5 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Diş o kadar ateş yapmaz başka biseyi olmasın?
(894 puan) tarafından
Diş gibi salya vardı dün bir de bugunde mukuslu yaptı altına bez koyunca 36.6 inmiş enfeksiyon olsa bu kadar kolay iner mi
(545 puan) tarafından
İner evet iner çıkar sürekli siz genede ateşi kontrol altına alamazsanız doktora gösterin
-Reklam-
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Diş ateşi 38i geçmez canım ateşli bebek de üşümez hiç korkma 
(894 puan) tarafından
Ateşi bir iniyor bir çıkıyor canım 38.5 az evvel ılık bez koydum 5dk geçmedi 36.5 olmuş gün içinde de 37 de oldu 37.5 oldu anlayamadım bir türlü
(3,212 puan) tarafından
38 altına bişey yapmana gerek yok ateş sayılmıyor canım.
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Diş o kadar ateş yapmaz doktorumuz demişti başka bişey olabilir bi doktora götğr derim 
(894 puan) tarafından
39 u gördüm diyenler var ama bakıcam düşmezse götürücem
(1,939 puan) tarafından
Ben doktorun dediğni diyorum oğlumun da geöbe hafta çıktı boağazı enfeksiyon olmuş ben diş sanmıştım
(894 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
tarafından
Diş o kadar ateş yapmaz canım 

Ateş zaten önce ayaklar soğuyarak gelir ondan soğuktur ayakları ateşi olunca zaten üstüne kalın giydirme korkma üşütmez ama en iyisi ılık duşa sokmak o kadar yükselirse hemen ılık duşa sok incecik giydir ama bence bir doktora götür 
0 oy
(892 puan) tarafından
Canm haftasonu bizim oglaninda ateşi 39 oldu  diştendir dedik ama inmeyince acile gittik boğaz enfeksiyonu geçirmiş boğaz şişmiş bence yüksek ateşi sizde götürün ben ateşten Cook korkarım ilaç kullandım geçtik şükür
(892 puan) tarafından
Bizim oğlanın bide elleri ve ayaklari çok soğuktu haberin ola
(894 puan) tarafından
Eller ve ayaklar çok sıcaktı başta ben üstünü inceltince soğudu. Düşmezse götürücem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
18 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,204 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
+1 oy
6 cevap 102 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,003 soru

11,464,710 cevap

35,063 kullanıcı

...